• مخابرات کرمانشاه

وب پک

آموزش وب پک برای همه Laracasts Webpack for Everyone یک آموزش کامل و کاربردی در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. Webpack یک مبدل جاوا اسکریپت به جاوا اسکریپت است. Webpack ماژول ها را با وابستگی ها می گیرد و دارایی های استاتیک را نشان می دهد و یک گراف وابستگی ایجاد می کند که توسعه دهندگان وب را قادر می سازد از یک رویکرد مدولار برای اهداف توسعه وب خود استفاده کنند. باندلر می تواند از خط فرمان استفاده شود یا می تواند با استفاده از یک فایل config که به نام webpack.config.js است پیکر بندی شود. Node.js برای نصب webpack مورد نیاز است.

یکی دیگر از جنبه های مهم در مورد webpack این است که با استفاده از لودر ها بسیار قابل گسترش است چون لودر ها اجازه می دهند توسعه دهندگان برای نوشتن کار های سفارشی که می خواهند انجام دهند در هنگام جمع آوری فایل ها با هم باشند.

ما نیاز به یک ابزار کامل داریم که همه این ویژگی ها را داشته باشد. وب پک webpack یک ماژول باندلر قدرتمند برای برنامه های کاربردی مدرن جاوا اسکریپت است. وقتی وب پک برنامه شما را پردازش می کند به صورت بازگشتی یک گراف وابستگی از هر ماژولی که برنامه شما نیاز دارد می سازد. سپس تمام آن ماژول ها را در درون فایل های باندل های کوچکی قرار می دهد که توسط مرورگر لود می شود. شما در دوره آموزشی Laracasts Webpack for Everyone با وب پک و ویژگی های آن به طور کامل آشنا می شوید.

سرفصل های دوره آموزشی  Laracasts Webpack for Everyone :

۱- پیکربندی صفر
۲- یک فایل پیکربندی اختصاصی
۳- ماژول به سادگی فایل ها
۴- بارگیران ترانسفورماتور هستند
۵- ES2015 تالیف با بابل
۶- Minification و محیط
۷- تدوین Sass
۸-  استخراج CSS به یک فایل اختصاصی
۹-  URL عجیب و غریب
۱۰- نحوه استفاده از CSS استفاده نشده
۱۱- کشیدن بلند مدت
۱۲- تلوزیون Webpack
۱۳- بهینه سازی خودکار تصویر

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 332 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center