Lazer Team 2

 

زیرنویس فارسی فیلم Lazer Team 2 اضافه شد

فیلم تیم لیزر Lazer Team 2 2017 یک فیلم اکشن کمدی علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۷ است که توسط مت هالوم و دانیل فابلو کارگردانی، تولید و نوشته شده است. ان فیلم دنباله Lazer Team 2015 است. ستارگانی چون نیکول بلوم، مایکل جونز، ویکتوریا پرات، گاوین فری، و کالتون دان در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم تیم لیزر Lazer Team 2 2017 چهار سال پس از حوادث فیلم قبلی، D.E.T.I.A. بیشتر بودجه خود را از دست داده و تقریباً همه رفته اند. تیم لیزر نیز منحل شده است، از آنجا که چهار قهرمان به خوبی با هم کار نمی کنند، وودی (گاوین رایگان) تنهای عضوی است که مجدداً منصوب شده است.پس از دریافت یک انتقال ناشناخته، او، همراه با دکتر مگی وایتینگتون (نیکول بلوم) سعی در ایجاد شکاف در فضا دارد. هنگامی که شکاف کامل شده است، وودی که توسط یک موجود بیگانه گرفته می شود، کلاه خود را پشت سرش جا می گذارد. چهار ماه بعد، میجر اولین کیلبورن (ویکتوریا پرات) که در حال حاضر رئیس D.E.T.I.A. است، اعلام می کند که هر پروژه مرتبط با تیم لیزر باید تعطیل شود. این خبر مگی را خشمگین می کند، زیرا او مصمم است که برای همیشه کنار وودی بماند. هنگام نظافت آزمایشگاه، مگی دستگاهی به نام translocator را به سرقت می برد و آن را برای پیدا کردن اعضای باقی مانده تیم لیزر تنظیم می کند.

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های تخیلی و جالب هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷ (ایالات متحده آمریکا)
کارگردانان: مت هالوم، دانیل فابلو
باکس آفیس: ۱۹،۹۹۶ USD
سری فیلم: سری بازی های سری Lazer
شرکت تولیدی: روستر تیث
فیلمنامه: بورنی برنز، مت هالوم، دانیل فابلو

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 1,249 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center