• مخابرات کرمانشاه

ویرایشگر حرفه ای تصاویر

 

نرم افزار موبایل ویرایشگر حرفه ای تصاویر LightX Photo Editor & Photo Effects PRO یک نرم افزار کاربردی در زمینه ویرایشگر حرفه ای تصاویر است. با استفاده از نرم افزار LightX Photo Editor & Photo Effects PRO شما می توانید عکس ها را با استفاده از ابزار های پیشرفته عکس ویرایش کنید و کیفیت عکس های خود را بهبود ببخشید مانند: مخلوط کردن رنگ، منحنی ها، سطوح و اثرات ویگنت. همچنین با کمک این نرم افزار می توانید متن را در عکس های خود قرار دهید و الگو های رفتاری خود را نیز ایجاد کنید.

می توانید روشنایی، کنتراست، نوردهی، رنگ، اشباع، سایه ها و نکات برجسته تصاویر را ویرایش کنید. نرم افزار LightX یک ویرایشگر تصاویر رایگان برای ایجاد کلاژ عکس، اضافه کردن فریم های عکس به تصاویر ، اضافه کردن برچسب ها، برش و تعویض پس زمینه عکس، تاری کردن عکس ها، ایجاد کارتون ها و کاریکاتورها است.

همچنین می توانید با تغییر رنگ موی شخص جلوه تازه ای به تصویر افراد دهید به طوری که باید بخش رنگ یک عکس را بچرخانید و آن را به دیگری اضافه کنید و اشکال خاصی را در عکس تغییر دهید یا مثلا ً نواقص پوست را از بین ببرید. با استفاده از نرم افزار ویرایش LightX Photo Editor یک لمس شخصی به هر یک از فوکتان اضافه کنید و با استفاده از ده ها ابزار مختلف ویرایش عکس های خود را به آثار هنری تبدیل کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • شما می توانید برش خود را بر روی هر پس زمینه عکس قرار دهید و محتوای جدید ایجاد کنید
  • دارای مجموعه ای از فیلتر های عکس برای ارتقا کیفیت و عملکر تصاویر
  • می توانید به طور انتخابی جلوه های رنگی، نور و خاکستری را در مناطق مختلف عکس ها اعمال کنید
  •  از ابزار هوشمند لسو به طور خودکار  برای نشان دادن مناطق مختلف استفاده کنید
  • استفاده از افکت های مختلف برای افزایش جذابیت تصاویر
  • ادغام عکس ها با استفاده از حالت های مختلف

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 281 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center