• مخابرات کرمانشاه

کابوس های کوچکبازی کابوس های کوچک برای رایانه شخصی Little Nightmares یک بازی زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و راز آلود است که توسط کمپانی بازی سازی Tarsier Studios طراحی و در سال ۲۰۱۷ به وسیله شرکت بندی نامکو اینترتینمنت برای رایانه های شخصی منتشر شده است. بازی کابوس های کوچک برای رایانه شخصی Little Nightmares بدون هیچ مقدمه‌ ای وارد بازی می شود و کنترل دختر بچه‌ ای به نام Six به عهده شماست و شما باید مکانیزم‌ های بازی را کشف کنید و در جهان بی‌ رحم Little Nightmares جان سالم به در ببرید و خود را از مرگ نجات دهید.

سیکس یک دختر جوان است که به اشتباه وارد جایی به اسم The Maw شده است. این مکان به هیچ وجه جای خوبی به نظر نمی‌ رسد به همین دلیل هم سیکس تلاش می‌ کند تا از آن جا فرار کند و در این بازی وظیفه شما است که به او در این راه کمک کنید. داستان بازی به این قرار است که قصد دارد شما را با ترس‌ های دوران کودکی رو به رو کند. مکانی مرموز که با سکونت ارواحی که قصد دارند شما را طعمه کنند ویران شده است.

هر چه قدر که این ماجراجویی ترسناک را ادامه دهید بیشتر فضای رعب انگیز بازی را کشف خواهید کرد که در واقع زندانی برای شما است که باید از آن فرار کنید و در عین‌ حال راز های این مکان خوفناک را به دست آوردید. در بازی کابوس های کوچک برای رایانه شخصی Little Nightmares سعی کنید با کودک درون خود ارتباط برقرار کنید تا ذهن‌ تان رها شود و راه خروج را پیدا کنید همچنین در بازی باید دیده نشوید و در صورتی که دیده شدید باید در تعقیب و گریز‌ ها تلاش کنید تا از دست دشمن فرار کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • وجود المان‌ های مخفی‌ کاری و تعقیب و گریز در بازی
  • آنتاگونیست‌ ها به شکل ترسناکی طراحی شده اند
  • داستان غنی و عالی
  • صداگذاری‌ و موسیقی‌ های کاملاً مناسب با سبک بازی
  • وجود یک سری پازل‌ های خلاقانه

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 136 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

upload center