• مخابرات کرمانشاه

آموزش نرم افزار ویرایش فیلم

 

دوره آموزش نرم افزار ویرایش فیلم پاور دایرکتور LiveLessons The Best and Easiest Video Editing Tool For Beginners، یک دوره مفید و کاربردی است هدف آن آموزش تمام مطالب مورد نیاز در جهت یادگیری نرم افزار ویرایش فیلم پاور دایرکتور به کاربران است.  برای یادگیری این دوره نیازی به هیچ آموخته ی پیشینی نبوده و تمام مطالب مورد نیاز برای یادگیری این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.در طول این دوره آموزشی سعی شده است تا با انجام پروژه های مختلف شما را هرچه بیشتر با مفاهیم دوره آشنا کرده و به شما کمک کند تا با کارهای عملی این دوره بیشتر آشنا شوید.

در توضیح این دوره آموزشی آمده است که: PowerDirector یکی از قویترین نرم افزار های ویرایش فیلم است که به سرعت در حال کنار زدن  باقی رقبا در راه بهترین نرم افزار ویرایش فیلم است. این نرم افزار با تجزیه و تحلیل صحنه های ویدیو نسبت شناسایی چهره ها ، زوم ها ، تمامی مشکلات موجود در یک تصویر را از بین ببرد و در ادامه می تواند با اصلاح لرزش ، نور و صدا را می تواند تصویر را در بالاترین  کیفیت ممکن خود قرار دهد. پشتیبانی از صداهای دالبی دیجیتال ، فیلم های HD و FULL HD و ۴K Video و همچنین ویدیوهای ۳ بعدی از دیگر ویژگی های این نرم افزار است. سرعت رندر کردن در این نرم افزار به قدری زیاد است که در همان ابتدایکار متوجه خواهید شد که در راین رابطه بهترین نرم افزار ممکن است در طول این دوره آموزشی سعی شده است تا تمام ویژگی های این نرم افزار به همراه نحوه کار با آن به شما آموزش داده شود.

سرفصل های آموزش نرم افزار ویرایش فیلم پاور دایرکتور:

  • معرفی دوره آموزشی
  • ابزار دسترسی سریع
  • آموزش نرم افزار به صورت عمیق
  • ویرایش ویدئو به صورت پیشرفته

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 99 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center