طراحی وب سایت با ادوبی ایکس دی

 

آموزش طراحی وب سایت با ادوبی ایکس دی Lynda Adobe XD : Design a Website آموزش ویدیویی طراحی وبا باادوبی ایکس دی است که توسط سایت لیندا برای علاقمندان به یادگیری طراحی وب سایت ساخته شده است. در طول این دوره یاد می گیرید که چگونه با استفاده از نرم افزار Adobe Experience Design CC وب سایت های گوناگون طراحی کنید و اینکه چگونه نمونه اولیه یک سایت را طراحی کنید. این دوره به شما آموزش می دهد که که چگونه هر قدم موردنیاز برای طراحی وب سایت را به نحوی احسنت طی کنید و اولین قدم آن این است که چگونه گرافیک بسازید. دیگر قدم های ساخت وب سایت با استفاده از نرم افزار Adobe XD شامل ساخت صفحه های گوناگون، افزایش سرآیند به صفحه ها، ساخت بدنه متن و… می باشد.

پس از یادگیری این موضوعات، سازنده دوره آموزش طراحی وب سایت با ادوبی ایکس دی، پال ترانی، به شما نشان میدهد که چگونه با استفاده از  شبکه ها و لیست های تکراری طراحی های پیچیده و مختلف برای صفحات بسازید. پس از آن یاد میگیرید که چگونه صفحات جدید به وب سایت تان اضافه کنید و اینکه چگونه از عناصر صفحه در IOS ، Android و Windows UI که مستقیما بر روی ADobe XD ساخته شده اند استفاده کنید. زمانی که تمام این کار ها انجام شد، پال نشان می دهد که چگونه وب سایت به کار خواهد افتاد و اینکه چگونه از یک صفحه در سایت به صفحه دیگر بروید. و پس از ساخت آن را با دیگر طراحان و مشتریان به اشتراک بگذارید.

سر فصل های موجود در دوره آموزش طراحی وب سایت با ادوبی ایکس دی Lynda Adobe XD : Design a Website :

  • ساختن و وارد کردن گرافیک
  • اضافه کردن متن و افکت ها به سایت
  • ایجاد صفحات جدید
  • استفاده از تکرار شبکه برای نمونه سازی آسان لیست ها و آخرین عناصر
  • افزودن ارتباطات به عناصر
  • نمونه سازی از کل یک وب سایت
  • به اشتراک گذاری و فروش یک نمونه اولیه

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 333 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center