ساخت آتلیه عکاسی

 

آموزش ساخت آتلیه عکاسی در خانه Lynda Building an In-House Photo Studio یک آموزش فوق العاده آسان و راحت برای شما علاقه مندان به عکاسی و کارهایی از این قیبل است. آتلیه را متد یا روشی برای آموزش مدل سازی هنر می دانند که قبل از تاسیس آموزشگاه ها و مدارس خصوصی هنر در قرون ۱۵ تا ۱۹ رواج داشت. این کلمه از زبان فرانسوی گرفته شده و به معنای استودیوی هنرمند است. در آموزش ساخت آتلیه عکاسی در خانه Lynda Building an In-House Photo Studio شما با متد های آموزش های شخصی آتلیه آشنا می شوید که در آن یک هنرمند که معمولاً استاد کار حرفه ای نقاشی بود‌ با گروه کوچکی از هنرجویان کار می کند و آن ها را مرحله به مرحله تعلیم می داد. امروزه نیز آتلیه های بسیاری سرتاسر دنیا وجود دارند و حتی آتلیه های خانگی هم به آن اضافه شده اند.

فضای آتلیه عکاسی شبیه استودیو هنرمندان است ولی بیشتر تمرکز در تولید، چاپ و تکثیر عکس دارد. فضای آتلیه عکاسی جهت گرفتن عکس و همچنین آموزش عکاسی استفاده می شود. آتلیه عکاسی دارای فضا های کاری مختلف است که از آن جمله می توان به اتاق تاریک خانه، اتاق آرشیو یا ذخیره سازی عکس اشاره نمود

امروزه بسیاری از آتلیه های عکاسی برای خدمت رساندن به مردم در صنعت عکاسی مشغول به فعالیت هستند و هر روز به تعداد این آتلیه های عکاسی افزوده می شود به طوری که در برخی مواقع برای گرفتن یک عکس حرفه ای در آتلیه عکاسی می بایست هفته ها زودتر جهت گرفتن عکس وقت رزرو نمایید.

ویژگی های کلیدی:

  • راه حل های ذخیره سازی برای استودیو عکس.
  • ساخت یک استودیوی موقت
  • گزینه های اتاق برای استودیو عکس موقت
  • گزینه های پس زمینه قابل حمل و راه اندازی
  • تعیین چراغ و دنده دیگری که نیاز دارید
  • کار با ارایشگر
  • بیمه و آزادی برای یک استودیو

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 395 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center