سی پلاس پلاس

 

آموزش اجمالی محیط کار سی پلاس پلاس Lynda C++ IDE Overview یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. C++ یک زبان برنامه‌ نویسی رایانه‌ ای همه‌ منظوره، سطح میانی است که از برنامه‌ نویسی رویه‌ ای، تجرید داده‌ ها و برنامه‌ نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند. این زبان دارای قابلیت‌ های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چند مدلی است. از آنجا که در سی++ اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌ هایی ایجاد کرد که به هیچ گونه سلسله مراتب رده‌ ها و وراثت مقید نیستند لذا سی++ از برنامه‌سازی شیء بنیاد (object-based programming) نیز پشتیبانی می‌کند.

آی‌ دی‌ ئی IDE عبارت است از محیطی که عمدتاً گرافیکی است که تمام یا شماری از ابزار های لازم برای توسعه نرم‌افزار یا بخش‌ هایی یا تمام زنجیره ابزار توسعه را در خود دارد. در آی‌دی‌ ایی دسترسی به ابزار ها و اعمال آن‌ ها در پروژه جاری تسهیل شده‌ است. امکاناتی که به‌ طور معمول در آی‌ دی‌ ئی‌ ها وجود دارد: ویرایش و نوشتن کد به‌ صورت پیشرفته با استفاده از امکانات پیشنهاد دهنده اتوماتیک است که با نوشتن حرف اول یک دستور نام کامل دستور هایی که وجود دارد لیست می‌شود و سپس کد ها به صورت رنگی نمایش داده می شود.

پیدا کردن IDE درست برای یک برنامه نویس مولد مهم است. این دوره به شما کمک می کند تا گزینه ها را کشف کنید و برای پروژه های خود ، سبک برنامه نویسی پیدا کنید. مربی تروی مایلی ۶ گزینه محبوب را بررسی می کند:

  1. NetBeans
  2. CodeLite
  3. CLion
  4.  Eclipse
  5.  Xcode
  6. Visual Studio Community

شما به طور کامل در این دوره آموزشی  آموزش اجمالی محیط کار سی پلاس پلاس Lynda C++ IDE Overview را یاد خواهید گرفت و به کمک آن می توانید هر یک از نقاط قوت و توانایی IDE را فرا بگیرید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 366 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center