• مخابرات کرمانشاه

Basecamp

 

آموزش نرم افزار آنلاین مدیریت پروژه بیس کمپ ۳ Lynda Learning Basecamp یک آموزش قدرتمند و کاربردی در زمینه ی کسب و کار است در واقعا مدیریت پروژه ها و تیم ها با استفاده از Basecamp که یک ابزار همکاری قدرتمند محسوب می شود به شما این اجازه را می دهد که فعالیت های انجام شده ی خود را به صورت برنامه، وظایف و یا فایل برای دیگران به اشتراک بگذارید و با اعضای تیم و شرکت کنندگان پروژه در طول عمر پروژه ارتباط برقرار کنید. دوره ی آموزش نرم افزار آنلاین مدیریت پروژه بیس کمپ ۳ Lynda Learning Basecamp به شما نشان می دهد که چگونه با Basecamp شروع به کار کنید و بتوانید تیم ها را به درستی مدیریت کنید و با برنامه ریزی کار کنید همچنین به شما ارتباط برقرار کردن با دیگران و به اشتراک گذاری موارد پیشرفت مسیر و یا دیگر موارد را به درستی آموزش می دهد.

بسیاری از کاربران ادعا می‌کنند که این برنامه یکی از بهترین برنامه ها است. Basecamp برنامه‌ای بسیار عالی و صد در صد یک برنامه متناسب مدیریت پروژه است و شما توسط این برنامه، وظایف مشخص، پروژه آپدیت و روند کاری هر کارمند نیز را می توانید ردیابی کنید. این باعث می شود که وضعیت پروژه مشخص باشد و همچنین برای دانستن این که چه کار هایی رو به هرکس باید داد بسیار کمک می کند شما بعد از دوره ۶۰ روزه می توانید به صورت حرفه ای برنامه ای کسب و کاری برای خود بچینید.

سرفصل های آموزشی :

انتخاب Basecamp و قیمت گذاری مناسب
ایجاد حساب کاربری و یک پروژه جدید
ایجاد تیم ها و فهرست کارها
اختصاص و تکمیل وظایف
اضافه کردن رویدادها به برنامه پروژه
همکاری در زمان واقعی با آتش سوزی
ارسال پیام ها و اظهار نظر
آپلود، دانلود و جایگزینی فایل ها
بررسی فعالیت در جدول زمانی
انتقال و کپی کردن محتوا به یک پروژه دیگر
تغییر نام، آرشیو، حذف و صادرات
کار با برنامه تلفن همراه برای Basecamp 3
ایجاد یک الگو برای پروژه های آینده

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 436 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center