لينكداين

 

آموزش لينكداين برای کسب و کار Lynda LinkedIn for Business یک آموزش کاربردی و دقیق در زمینه ی شبکه می باشد Linkdln برای ترویج کسب و کار شما و جذب استعداد ها در زمینه ی کاری خود بسیار کارآمد می باشد. همچنین شما در این دوره ی آموزشی با تنظیم نمایه های تجاری اصلی و همچنین فعالیت های تبلیغاتی، ایجاد گروه های کاری، استعداد یابی و شیوه های استخدام  و همچنین با استراتژی های هوشمندانه در زمینه ی استخدام به خوبی آشنا خواهید شد و می توانید سیاست های مدیریتی را بر روی کارکنان خود پیاده کنید.

در دنیای اینترنت و عصر ارتباطات امروز استفاده از شبکه های اجتماعی از اهمیت فوق العاده ای بر خوردار است و بسیاری از مردم دنیا امروزه برای اهداف متفاوتی در این شبکه ها عضو  می شوند شبکه های مجازی امروزه جزء بهترین ابزار ها برای دست یابی به این اهداف از جمله اهداف تجاری می باشند که از طریق آن ها نیز به سهولت می توانید در آمد زایی کنید.

شما باViveka von Roosen متخصص لیندا همراه هستید و او بسیاری از کاربرد های حرفه ای LinkedIn را مورد بررسی قرار می دهد. او به شما نشان می دهد که چگونه یک صفحه ی بزرگ برای شرکت ایجاد کنید و محتوایی را که مخاطبان به آن نیاز مند هستند را به عنوان هدف مد نظر بگیرید و آن را  گسترش دهید تا دید بیشتری در میان کاربران و مردم داشته باشد او حتی به شما نحوه ی به روزرسانی های تبلیغاتی LinkedIn را آموزش می دهد. همچنین شما می توانید در لينكداين  یک پروفايل بسازید و با ديگر افراد متخصص ارتباط برقرار نماييد و پروفايل شركت ها را به منظور يافتن شغل جستجو نماييد و برای خود فرصت تراشی کنید.

سر فصل های آموزشی  Lynda LinkedIn for Business :

  • آشنایی با چگونگی استفاده بیزینس های کوچک و بزرگ از LinkedIn
  • راه اندازی یک پروفایل شرکت با  صفحه مشاغل و خدمات
  • مشارکت با گروه ها و جوامع برای ایجاد فرصت ها
  • استفاده از کلمات کلیدی برای افزایش بازدید کنندگان
  • ترجمه صفحه شما به زبان های دیگر
  • تبلیغات در LinkedIn

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 557 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center