مدیریت پروژه

 

آموزش مدیریت پروژه های کوچک Lynda Managing Small Projects یک آموزش کامل و کاربردی در زمینه ی مدیریت پروژه ها است. در ابتدا بیایم تعریفی از مدیریت پرژه داشته باشیم در واقع به بیان ساده مدیر پروژه فردی است که پروژه ها را بررسی می‌ کند تا از انجام درست آن در محدوده‌ ی زمانی و مالی موجود اطمینان پیدا کند. در این دوره ی آموزشی  بنی بیهوف نویسنده و مدیر پروژه نشان می دهد چگونه یک پروژه موفق کوچک با برنامه ریزی آغاز می شود همچنین او مستند سازی اهداف، شناسایی خطرات، اندازه گیری موفقیت و تأیید تصمیم گیرندگان را به طور کامل برای شما شرح می هد. یعنی اگر شما به طور کلی با فاز های مدیریت پروژه ها مانند برنامه ریزی، مستند سازی اهداف، تشخیص ریسک ها، اندازه گیری میزان موفقیت، کسب رضایت تصمیم گیرندگان، چگونگی ارتباط برقرار کردن با افراد تیم کاری آشنایی داشته باشید و نحوه ی برخورد با آن ها را اموزش ببینید قطعاً در انجام پروژه های خود موفق خواهید بود.

در این دوره همچنین سازماندهی فایل های شما، برآورد زمان و هزینه ها، ساخت یک تیم کارا، برنامه ریزی کار و گرفتن پروژه را در بر می گیرد علاوه بر این شما چگونگی دستیابی و پیگیری تکالیف، ارتباط با تیم، کار کردن از طریق مسائل و کشف پروژه خود را بررسی خواهید کرد و به این طریق می توانید به عنوان یک مدیر بسیار موفق عمل کنید و دیگر دغدغه چگونگی مدیریت پروژه را نخواهید داشت همچنین این دوره واجد شرایط برای واحد های توسعه حرفه ای (PDU) نیز می باشد.

سرفصل های دوره ی آموزشی  آموزشی Lynda Managing Small Projects :

  • تعریف چرخه زندگی و دامنه پروژه های کوچک
  • شناسایی مشتری پروژه و سایر سهام داران
  • تعیین سطح مناسب مدیریت
  • همکاری با دیگر افراد درگیر در پروژه
  • مدیریت ریسک و زمان بندی کار
  • ارزیابی پروژه

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 428 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center