• مخابرات کرمانشاه

فریم ورک های ام وی سی

آموزش فریم ورک های ام وی سی برای ساخت برنامه های تحت وب پی اچ پی Lynda MVC Frameworks For Building PHP Web Applications یک آموزش کامل و کاربردی در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وب  است. توسعه دهندگان پی اچ پی حق انتخاب دارند آن ها می توانند معماری خودشان را طراحی کنند یا می توانند از یک چارچوب کلی استفاده کنند. فریم ورک ها یا چارچوب‌ های نرم‌ افزاری تحت وب، برای آسان کردن و پشتیبانی در امور مربوط به ساخت وب ‌سایت ‌های پویا است و نرم‌ افزار ها و خدمات تحت وب طراحی و تولید می کنند در واقع فریم ورک های ام وی سی یک چارچوب نرم‌ افزاری تحت وب است که الگوی مدل-نمایش گر-کنترل Model-View-Controller یا به اختصار  MVC را پیاده‌ سازی می‌ کنند.

الگوی مدل- نمایش گر-کنترل Model-View-Controller یا به اختصار MVC به یک الگوی معماری نرم‌ افزار گفته می شود که به جدا سازی داده‌ های کاربرد از جمله محتویات بخش مدل می پردازد. در این دورره ی آموزشی  درو Drew Falkman  مزایای هر چارچوب را توصیف می کند و نشان می دهد که چگونه نرم افزار را دریافت و نصب کنید سپس او نشان می دهد که چگونه صفحات پیش فرض را برای هر چارچوب در اختیار خود قرا دهید و همچنین می توانید ساختار خود را انتخاب کنید.

همچنین درو مقایسه همه چارچوب ها و منابع را برای حرکت به جلو با هر یک از آن ها فراهم می کند. از آن جا که انتخاب چارچوب شما بر موفقیت پروژه شما تأثیر می گذارد این دوره طراحی شده است تا اطلاعاتی  لازم را برای تصمیم گیری درست به دست بیاورید.

سرفصل های دوره ی آموزشی Lynda MVC Frameworks For Building PHP Web Applications :

  • چرا از یک چارچوب استفاده می کنیم؟
  • بررسی مفاهیم چارچوب MVC
  • معرفی اجزای چارچوب
  • راه اندازی نرم افزار
  • برنامه های نمونه ساخته شده در هر چارچوب
  • مقایسه ی چارچوب ها

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 391 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center