• مخابرات کرمانشاه

 آموزش دات نت

 

آموزش دات نت و دات نت استاندارد برای توسعه چند سکویی Lynda Navigating .NET and .NET Standard for Cross-Platform Development یک آموزش کامل و قدرتمند در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. Cross-Platform یا نرم افزار چند سکویی نرم افزار رایانه ای است که در سیستم عامل های مختلف محاسباتی اجرا می شود. نرم افزار Cross-platform ممکن است که به دو نوع تقسیم شود : دسته اول برای هر یک از سکو های رایانه‌ای به طور جداگانه تولید می‌شوند و از پلتفرم پشتیبانی می کند و دیگری می تواند به طور مستقیم بر روی هر پلت فرم بدون آماده سازی خاص اجرا شود.

اکوسیستم .NET در حال تغییر است. طیف متنوعی از گزینه ها و ابزار های متقابل پلت فرم ، فرصت های هیجان انگیز را برای توسعه دهندگانی که تمایل به یادگیری آن ها را دارند ارائه می دهد. ما به شما در این ویدئو آموزشی انتخاب نسخه مناسب، کتابخانه ها و چارچوب پروژه و نحوه استفاده بیشتر از .NET را آموزش می دهیم.

در این دوره شما به کمک مایکروسافت MVP و دات نت Glenn Block نسخه های NET Framework، .NET Core، Mono و Universal Platform ویندوز و چارچوبی مانند: ASP.NET Core، NancyFx و سیستم بسته NuGet را بررسی می کنید. او به شما تفاوت بین دات نت و چگونگی استفاده از هر کدام را آموزش می دهد تا از هر کدام نتایج مطلوبی را به دست آورید. در این دوره آموزشی شما به طور کامل به کمک گلن بلوک دات نت و دات نت استاندارد برای توسعه چند سکویی را یاد خواهید گرفت.

سر فصل های آموزشی Lynda Navigating .NET and .NET Standard for Cross-Platform Development  آموزش دات نت:

  1. تکامل دات نت
  2. پیاده سازی مدرن .NET
  3. کتابخانه پایه کلاس
  4. نسخه ی نمایشی از چارچوب .NET مانند ASP.NET Core، NancyFx و NuGet
  5. استفاده از کتابخانه استاندارد دات نت
  6. ایجاد یک کتابخانه استاندارد دات نت
  7. استفاده از shims سازگاری
  8. مهاجرت یا تجزیه و تحلیل قابلیت حمل .NET

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 286 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center