• مخابرات کرمانشاه

آموزش تکنیک های پی اچ پی

 

دوره آموزش تکنیک های پی اچ پی و حقه ها، ترفندهای آن Lynda PHP Tips, Tricks, and Techniques، یک دوره آموزشی مفید و کارآمد است که به برنامه نویسان با استفاده از PHP کمک می کند تاکار با این زبان را هرچه بیشتر و بهتر یاد بگیرند و بتوانند با یادگیری نکان ریز و تکنیک های مختلف آن کار خود را برای استفاده از این زبان برنامه نویسی ساده تر کنند. در طول این دوره آموزشی سعی شده است تا با انجام پروژه های مختلف شما را هرچه بیشتر با مفاهیم دوره آشنا کرده و به شما کمک کند تا با کارهای عملی این دوره بیشتر آشنا شوید. این دوره به شکلی طراحی شده تا در طی هر فصل شما بتوانید یک تکنیک و راه های استفاده از آن را یاد بگیرید. این روش از آموزش به شما کمک می کند تا تمام موارد را بهتر یاد گرفته و از جمع شدن مطالب و سردرگم شدن شما جلوگیری می کند.

PHP چیست ؟ 

  • زبان برنامه نویسی توسعه یافته برای طراحی وب است که مخفف Hypertext Preprocessor به معنای پیش پردازنده ی ابرمتن است. این زبان اسکریپتی میتواند با HTML ادغام شود. php یک زبان در سمت سرور است, بدین معنا که کدهای php روی سرور تفسیر میشوند و خروجی html و یا خروجی های دیگری تولید میکند که توسط کاربر قابل مشاهده است. کارایی بالا، واسطه های مختلف برای سیستم پایگاه های اطلاعاتی مختلف، کتابخانه داخلی برای انجام امور متداول، هزینه پایین، امنییت بالا و … یکی از نکات مهم زبان php مستقل از محیط کار بودن آن است.

سرفصل های دوره آموزش تکنیک های پی اچ پی و ترفندهای آن :

  • معرفی دوره آموزشی
  • قسمت های هفتگی (هر تکنیک به صورت یک آموزش جدا قرار گرفته تا از سردرگم شدن شما جلوگیری شود.)

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 152 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center