آموزش آشپزی

 

آموزش آشپزی سریع Meals In Moments – Series 1 یک فیلم آموزشی کاملاً کاربردی و جذاب در زمینه ی آشپزی است. همه ی ما می دانیم که آشپزی یک نوع عمل آماده‌ کردن مواد غذایی برای مصرف کردن است. اما کمتر کسی به این فکر افتاده است که در واقع طبخ غذا در اصطلاح معمولاً به معنای اعمال گرما به غذا برای تغییر شیمیایی طعم، بافت، ظاهر، و یا خواص غذایی آن است. آشپزی در هر کشوری متفاوت است و به یک سبک طبخ می شود یعنی هر کشور برای خود نوع خاصی از آشپزی را دارد که بسیار متنوع و گوناگون است.

مثلاً کشورهای آسیای میانه غذا ها و طرز پختشان شبیه به هم است همین‌ طور کشور های اروپایی و آمریکایی نیز دارای سبک غذایی یکسانی هستند. پختن غذا به روش‌ های مختلفی که مواد غذایی را به کمک حرارت دادن، آماده خوردن می‌کنند گفته می‌شود پختن مواد غذایی ممکن است در یک ظرف در بسته و یا به روش های مختلفی صورت بگیرد که ما در مجموعه ی آموزش آشپزی سریع Meals In Moments – Series 1 به شما سبک جدیدی از پخت غذا ها را آموزش می دهیم.

مجموعه Meals In Moments از تعدادی فیلم کوتاه آموزش آشپزی تشکیل شده است که در هریک از آن ها به آموزش طرز تهیه غذا هایی سریع مانند سوپ، املت، خورش، خوارک دریایی و … با استفاده از سبزیجات، تخم مرغ، سویس، گوشت گوساله و … می پردازند. از آن جایی که آشپزی هنر ترکیب طعم ها و خوارکی های مختلف است همیشه از آن به عنوان فعالیتی لذت بخش یاد می شود. در سرتاسر دنیا نوع آشپزی، دستور العمل پخت غذا و به طور کلی شگرد های قابل توجه ای را برای تهیه غذا به کار می رود که آشنایی با آن ها می تواند به شما کمک کند تا به برنامه غذایی خود تنوع بیشتری بدهید و طعم های جدیدی را تجربه کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 458 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center