MediaInfo

نرم افزار مشاهده و استخراج اطلاعات از فایل های صوتی و تصویری MediaInfo یک برنامه رایگان و متن باز است که اطلاعات فنی درباره فایل های رسانه ای را نمایش می دهد و همچنین اطلاعات برچسب برای بسیاری از فایل های صوتی و تصویری را نمایش می دهد و در بسیاری از برنامه هایی مانند ایکس مدیا ریکورد، مدیا کودر، eMule و K-Lite Codec Pack استفاده می شود. MediaInfo یک رابط خط فرمان برای نمایش اطلاعات ارائه شده در تمام سیستم عامل های پشتیبانی شده فراهم می کند. در واقع مدیااینفو نمایش یکپارچه مناسب از مناسب ترین اطلاعات فنی و برچسب برای فایل های ویدیویی و صوتی است.

علاوه بر این GUI برای مشاهده اطلاعات در ویندوز مایکروسافت و macOS ارائه شده است. کاربرانی که می خواهند نسخه گرافیکی ویندوز از نرم افزار را داشته باشند، می توانند آن را دانلود کنند. تمام اطلاعات مربوط به یک فایل صوتی / ویدئویی در قسمت هدر فایل شامل مدت زمان، شناسه کدک، جنبه، نرخ فریم، نرخ بیت، نرخ نمونه، کانال ها، عمق بیت، زبان و غیره ذخیره می شود. MediaInfo می تواند این اطلاعات را به دست آورد و از آن ها استفاده کند هدر در واقع یک فایل رسانه ای است که برای توسعه دهندگان نرم افزار رسانه ای بسیار مفید می باشد.

این نرم افزار می تواند به سرعت اطلاعات کدک و اطلاعات محتوای ویدئو / فایل های صوتی را شناسایی کند و با استفاده از یک فایل MediaInfo.dll ارائه شده آن را به راحتی به هر برنامه ای متصل کند. علاوه بر این MediaInfo شامل تمام توابع فعلی چندین بیننده کدک محبوب است به عنوان مثال : پشتیبانی از فرمت های رسانه ای جدید، لینک های مرتبط مربوط به کدک ها و نرم افزار پخش و غیره را فراهم می کند. برای توسعه دهندگان نرم افزار های چند رسانه ای MediaInfo بهترین راه برای دریافت و خواندن تکنیک ها و برچسب های داده های فایل های رسانه ای است.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 288 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center