• مخابرات کرمانشاه

Minecraft

 

بازی موبایل Minecraft با نسخه ۱٫۸٫۰٫۱۳ به روز رسانی شد

Minecraft ، پر کردن یک جهان کاملاً خالی با ایده ها، خانه ها و چشم انداز؟ که در حال حاضر بر روی گوشی کار می کند. بازی موبایل کلاسیک ساخت و ساز در حال حاضر با عنوان “ماینکرفت نسخه جیبی” برای سیستم عامل اندروید در دسترس است. درست مانند نسخه کامپیوتر، در بازی موبایل ساخت وساز هم هیولا، حیوانات یا غارها وجود دارند. شما می توانید با هم با دوستانتان از طریق شبکه محلی WLAN مناظر و چشم اندازها را کشف کنید.

ماینکرفت نسخه جیبی: آخرین انتشار در نسخه نهایی

پس از مدت زمان طولانی است در نهایت اتفاق افتاده است. نسخه نهایی ۱٫۰ از “ماینکرفت نسخه جیبی” در حال حاضر برای دانلود در دسترس است. این نسخه نه تنها نشان برجسته بتا را حذف می کند، بلکه ویژگی های بسیاری را به ارمغان می آورد که در نهایت بازی به عنوان نسخه تلفن همراه کامل ظاهر می شود. بنابراین در حال حاضر، برای مثال، نسخه نهایی بازی موبایل ماینکرفت شامل Ender Dragon و شرکت است. روی تخته می تواند تا ارتفاع ۲۵۶ بلوک ساخته شود. و برخی حیوانات و گیاهان جدید متحد می شوند – چه باحال!

نتیجه گیری : برنامه اندروید Minecraft PE یک نوع روی دادن کلاسیک کامپیوتر را ارائه می دهد. بازی به طور مداوم در حال تحول است و همچنین واقعاً سرگرمی بزرگ را تجهیز می کند.

نسخه مود بسیاری از محدودیت ها

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 549 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center