• مخابرات کرمانشاه

نرم افزار موبایل ردیاب و مدیریت هزینه

 

نرم افزار موبایل Money Lover با نسخه ۳٫۸٫۲۳ به روز رسانی شد

نرم افزار موبایل ردیاب و مدیریت هزینه شخصی Money Lover : Budget Planner, Expense Tracker یک نرم افزار مدیریت مالی بی نظیر است که توسط شرکت Finsify برای گوشی های اندروید ساخته شده است. این نرم افزار در سال ۲۰۱۷ جایزه بهترین نرم افزار سال را برده و توسط رسانه هایی همچون ایندیپندنت به مخاطبین توصیه شده است. 

در توضیح این نرم افزار آمده است که : دیگر به پول اجازه ندهید تا به شما استرس وارد کند. نرم افزار Money Lover یک نرم افزار مدیریت مالی شخصی است که به شما اجازه می دهد گول خود را مدیریت و از خرج و مخارج روزانه خود آگاه باشید. با استفاده از این نرم افزار می توانید کنترل زندگی مالی خود را به دست بگیرید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار موبایل ردیاب و مدیریت هزینه :

  • کنترل خرج و مخارج خود را به دست گرفته و آن ها را در دسته های مختلف از نظر اهمیت مثل خوراک، پوشاک و… تقسیم بندی کنید. این نرم افزار دارای کارایی بسیار ساده در بین نرم افزار هایی از این مدل است.
  • برای خود بودجه تعیین کنید تا بتوانید با توجه به آن خرید های خود را انجام دهید. از قسمت پیش بینی نرم افزار استفاده کنید تا با دیدی کلی از خرج و مخارج خود در آینده آشنا شوید.
  • تاریخ تمام قبض های خود را در نرم افزار وارد کرده تا دیر هیچگاه هیچ قبضی عقب افتاده ای نداشته باشید تا دیرکرد آن بر مخارج ماهانه تان اضافه شود.
  • تنها با یکبار وصل کردن نرم افزار به حساب بانکی تان دیگر تمام حساب هایتان باهم همگام می شوند. پس از آن دیگر خود نرم افزار تمام ورودی و خروجی حساب را کنترل کرده و گزارشی کامل از حساب های شما به صورت آماده در اختیار شما قرار می دهد.
  • بدهی های خود را در نرم افزار وارد کرده تا نرم افزار با ریختن برنامه ای متناسب با شما آن ها را پرداخت کند.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 159 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center