موزیلا تاندربرد

موزیلا تاندربرد یک برنامه ایمیل رایگان است که طیف وسیعی از آپشن ها را بدون دسترسی به نرم افزار پرداخت قوی مانند مایکروسافت اوت لوک برای کاربران PC فراهم می آورد. همچنین به شما اجازه می دهد صندوق های پستی متعدد را با پروتکل های SMTP یا POP ادغام نمایید. تاندربرد یک قطعه پاسخگو و سبک از نرم افزار است که به خوبی کار می کند.

مزایا :

منبع باز و قابل تنظیم :

از آنجا تاندربرد توسط موزیلا توسعه یافته، گروهی بعد از فایرفاکس،‌ قابل تنظیم تر از Outlook ، و یک ابزار بسته توسعه یافته توسط مایکروسافت است. همزمان، همه اصول اولیه ای که خارج از جعبه به آن ها نیاز دارید به شما ارائه می دهد. بنابراین، اگر شما با کار کردن با ابزار یک نرم افزار راحت نیستید، لازم نیست که در مورد راه اندازی فنی بسیار پیچیده نگران باشید.

سازمان باهوش :

موزیلا تاندربرد دارای طیف وسیعی از ابزارها برای سازماندهی ایمیل شما به ساده ترین شکل ممکن است. از جمله : مرور ایمیل گلچین شده، جستجوی هوشمند، پوشه های سفارشی برای سازماندهی پیام ها، همراه با فیلترهای هرزنامه قدرتمند که از بسیاری از ابزارهای مبتنی بر وب بهتر هستند. تاندربرد به خوبی با اکثر سرویس های ایمیل کار می کند.

معایب :

محدودیت های دسکتاپ :

از آنجای که موزیلا تاندربرد یک ابزار دسکتاپ برای ویندوز است، بطور مستقیم با یک دستگاه تلفن همراه بومی همگام و منطبق نمی شود. شما می توانید یک صندوق POP3 راه اندازی کنید بطوری که همه ویرایش در تاندربرد در سطح سرور ظاهر شوند، اما این یک گام اضافی است که با ابزارهایی مثل این مورد نیاز است. این منحصر به فرد نیست، و سرعت و انعطاف پذیری نرم افزار شکایت از آن را به حداقل می رساند، اما در ذهن داشته باشید اگر تبلت خود را تقریباً به اندازه دسکتاپ تان تخمین می زنید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 654 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center