تعقیب مرگبار

بازی تعقیب مرگبار برای رایانه شخصی Murderous Pursuits یک بازی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد است. Pursuits Murderous یک بازی چند نفره استثنایی است که در آن باید یا کشته شوید یا سعی کنید تا افراد دیگر را بکشید. شما در این بازی باید منتظر بمانید تا لحظه ای مناسب برای شکار خودتان پیدا شود اما مراقب باشید که خودتان را به دیگر بازیکنان نشان ندهید. برای جلوگیری از آشکار شدن خودتان می توانید از سلاح های کوچکتر استفاده کنید. سلاح های با ارزش بالا را تعیین کنید و سلاح های خود را کنار بگذارید و اهداف خود را زیر نظر بگیرید و از بین ببرید.

بازی تعقیب مرگبار در انواع مختلفی از مکان ها صورت می گیرد و در آن باید سعی کنید تا کمترین میزان قرار گرفتن در معرض دشمنان را داشته باشید. خیلی مراقب باشید و حواستان به پشت سرتان باشد. خیلی جسور و هدفمند باشید افراد را زیر نظر بگیرید و با صحبت کردن با دیگران و افرادی که در بازی حضور دارند خودتان را از نظر ها غایب کنید تا دشمنان کمتر به شما شک کنند.

هر چقدر که مأموریت های بازی را پشت سر بگذارید این امکان برای شما فراهم می شود تا لباس ها و سلاح های خودتان را سفارشی کنید و به راحتی دشمنان را شکست دهید و امتیاز کسب کنید. اگر از علاقه مندان و طرفداران این سری از بازی های مهیج و راز آلود می باشید وب سایت نامیا دانلود این بازی فوق العاده را به شما پیشنهاد می کند و امیدواریم نهایت لذت را از آن ببرید.

ویژگی های کلیدی :

  • دارای گرافیک فوق العاده و منحصر به فرد
  • استفاده خلاقانه از ترکیب رنگ ها
  • صدا گذاری عالی متناسب با سبک بازی
  • استفاده از انواع مختلفی از سلاح ها
  • این بازی در یک کشتی در حال حرکت طراحی شده است
  • امکان به روز رسانی بازd

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 276 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center