• مخابرات کرمانشاه

ناین پارچمنتبازی ناین پارچمنت Nine Parchments برای کامپیوتر، یک بازی در سبک اکشن، علمی تخیلی و چند نفره است که توسط شرکت  Frozenbyte در سال ۲۰۱۷ ارائه شده است. سبک بازی به گونه ای است که انجام  آن به صورت تک نفره آن چنان جذاب نخواهد بود. اما اگر آن را به صورت چند نفره و به همراه دوستان بازی کنید. بدو شک به یکی از بازی های مورد لاقه شما تبدیل خواهد شد.

در داستان بازی ناین پارچمنت آمده است که : شاگردان جادوگری فراری همگی به دنبال این فرصت هستند تا کتاب سحر های خود را با پیدا کردن نه برگه سحر گمشده تکمیل کنند. به این علت که این جادوگران همواره در حال پیدا کردن سحر های جدید و آزمایش کردن آن ها بدون تمرین و دانایی کافی هستند، این جست و جو ها همواره منجر به اتفاقات مرگبار و بزرگ می شوند.

در طول بازی شما باید با پیدا کرد سحر ها و اشیای باارزش امتیاز خود را بالا ببرید تا  بتوانید ابزار و لباس های خود را تغییر داده و بهتر کنید. این تغییرات می توانند باعث قدرتمند شدن و شناخته شدن شما در سراسر جهان بشوند. با ماجراجویی های خود کاراکترهای جدید را در بازی آنلاک کنید و کاراکترهای خود را با استفاده از درخت های مهارت توسعه و بهبود دهید. به نبرد با موجودات و رئیس ها در محیط بازی که شباهت زیادی به سبک و سیاق بازی Trine را دارد مشغول شوید.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی Nine Parchments :

  • در طول بازی ده ها سحر و جادوی مختلف قرار گرفته تا شما با کشف آن ها امتیاز خود را افزایش و قدرت خود را بیشتر کنید.
  • در طول بازی می توانید افراد جدید و با قدرت های مختلف را فعال کرده و از آن ها و قدرتشان استفاده کنید.
  • کاراکتر خو را پیشرفت دهید تا در جهان فرد شناخته شده ای باشید.
  • گیم پلی این بازی بسیار جذاب بوده و گرافیک آن دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 159 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center