• مخابرات کرمانشاه

نمایش پهنای باند

نرم افزار نمایش پهنای باند مصرفی اینترنت Nsasoft NBMonitor یک ابزار تجزیه و تحلیل کامل ترافیک و فن آوری جریان است که به منظور ارائه عملکرد پهنای باند شبکه در زمان واقعی به کار گرفته می شود. نرم افزار نمایش پهنای باند مصرفی اینترنت Nsasoft NBMonitor Analyzer که عمدتاً ابزار نظارت بر پهنای باند است با ارائه دیدگاه جامع درباره پهنای باند شبکه و الگوهای ترافیک خود هزاران شبکه را در سراسر جهان بهینه سازی کرده است.نرم افزار نمایش پهنای باند یک راه حل یکپارچه است که جمع آوری، تجزیه و تحلیل و گزارشات مربوط به آن چه پهنای باند شبکه شما برای آن و توسط آن ها مورد استفاده قرار می گیرد را برسی می کند. Nsasoft NBMonitor شریک قابل اعتماد بهینه سازی استفاده از پهنای باند بیش از یک میلیون رابط در سراسر جهان است که دادرسی های قانونی شبکه، تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه را انجام داده است. این نرم افزار استفاده از پهنای باند اینترنت آپلود و دانلود و تمامی اتصالات فعال شما به اینترنت در هر لحظه و همچنین حجم ترافیکی که از طریق آن ها منتقل می شود را نمایش می دهد.

ویژگی های کلیدی:

 • میزان استفاده از پهنای باند شبکه (آپلود و دانلود).
 • نمایش میزان استفاده از ترافیک اینترنت در هر لحظه.
 • نظارت همزمان بر چندین اتصال شبکه.
 • کنترل بررسی و تحلیل ترافیک شبکه.
 • گزارش میزان ترافیک شبکه به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه و یا بطور کلی.
 • کم حجم، آسان و با دقت بالا
 •  ضبط و استخراج اتصالات شبکه در قالب یک فایل xml.

راهنمای نصب

 1. نرم افزار را نصب کنید.
 2. محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
 3. نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز ۷: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۸: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۱۰: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

 • 357 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center