• مخابرات کرمانشاه

خودکار سازی فعالیت های رایانه

نرم افزار خودکار سازی فعالیت های رایانه با صدای کاربر Nuance Dragon Professional Individual یک نرم افزار کاربردی و دقیق برای  تشخیص گفتار خودکار در فعالیت های ویندوز است که شما می توانید فعالیت های عادی سیستم خود مانند باز و بسته نمودن پنجره ها، خاموش کردن، sleep ،hibernate سیستم، ارسال و یا خواندن ایمیل، تغییر میزان صدا و … را از طریق این برنامه کنترل نمایید. در واقع می توان گفت که با استفاده از نرم افزار Dragon Professional Individual انجام تمامی کار های خود را تنها با صحبت کردن سرعت ببخشید.

شما کافی است تا فعالیت مورد نظرتان از باز کردن یک برنامه، تغییر نام فایل ها و تایپ کردن تا ایجاد یک سند در اکسل را بیان کنید تا نرم افزار با شنیدن صدا شروع به انجام آن ها نماید. در این نرم افزار شما قادر هستید تا عملکرد ها و دستورات مختلف را با صدایتان ضبط کنید تا برنامه به محض شنیدن آن ها را انجام دهد. از دیگر قابلیت های این برنامه بالا رفتن سرعت و عملکرد آن با هر بار شنیدن و هماهنگ شدن با صدای شما استو می توانید فعالیت های رایانه را با شنیدن صدای کاربر به صورت خودکار انجام دهید.

این نرم افزار ابزاری است برای تشخیص گفتار و انجام فرمان ها در ویندوز و همچنین کنترل پخش برای پخش کننده های مولتی مدیا است با استفاده از این برنامه و تنها از طریق صحبت کردن شما می توانید ویندوز، تمامی دستگاه های هوشمند و پلیر های خود را کنترل نمایید.

ویژگی های کلیدی : 

  • خودکار سازی فعالیت های رایانه با صدای کاربر
  • دارای نوار وظیفه برای دسترسی آسان تر به برنامه
  • افزایش سرعت برنامه پس از هماهنگی با صدای کاربر
  • قابلیت تنظیم میکروفون برنامه
  • رابط کاربری آسان
  • قابلیت ذخیره دستورات و فعالیت ها با صدای کاربر در برنامه
  • انجام فعالیت های مختلف ویندوز و اپلیکیشن ها

راهنمای نصب

۱- اتصال سیستم از اینترنت را قطع کنید.
۲- نصب نرم افزار را آغاز نموده و فرآیند نصب را مرحله به مرحله پیش رود و هنگامی که از شما درخواست شماره سریال شد از اطلاعات موجود در فایل Serial.txt استفاده کنید.
۳- پس از اتمام نصب نرم افزار را اجرا نکنید.
۴- با اجرای فایل DPI15DOT3.exe از پوشه Update، آپدیت نرم افزار را اعمال کنید.
۵- محتویات پوشه Cracked File را در محل نصب نرم افزار (مسیر پیش فرض C:\Program Files (x86)\Nuance\NaturallySpeaking15\Program) کپی و جایگزین فایل موجود کنید.
۶- نرم افزار را اجرا کنید.
۶-۱-در اولین اجرای نرم افزار از شما درخواست می شود تا پروفایل کاربری خود راتنظیم کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 453 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center