اوربیتال وان

 

بازی موبایل استراتژیکی اوربیتال وان – مدار ۱ Orbital یک بازی زیبا و هیجان انگیز است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم بازی کند. اجازه دهید تا بازی شروع شود. بازی موبایل Orbital 1 یک بازی استراتژی در زمان واقعی خود است که در سناریو های بین پلاتین قرار گرفته است. شما در این بازی در مقابل یک بازیکن قرار دارید و باید برای نبرد مسابقات قهرمان یا بین قهرمانی تلاش کنید. با قرار گرفتن در کیهان مد نظر تلاش خودتان را آغاز کنید بازیکنان باید از ناوگان فضایی خود برای از بین بردن ناوگان حریف از یک استراتژی راهبردی استفاده کنند یا خطر حمله کوسه فضایی فضایی را مد نظر داشته باشند.

بازی Orbital 1 به عنوان یکی از جدید ترین بازی های اکشن و هیجان انگیز محسوب می شود که کاربران را در یک سفر سه بعدی برای مبارزه با مخالفان شدید در یک رقابت چرخشی با ژانر پیچ و تاب منحصر به فرد قرار می گیرند. ماکسیمو کاوازانی، مدیرعامل و بنیانگذار بازی درباره بازی خود این گونه می گوید که ما طی ۹ سال تلاش در بازی های خودمان حس تجربیات نوآورانه و گسترش گزینه های بازی را به منظور  محبوبیت بازی گنجانده ایم و بازی اوربیتال وان – مدار ۱ نمونه ای کامل از این رویکرد است.

در این بازی بازیکنان را باید به یک کیهان مربوط به آینده منتقل کنیم جایی که مأموریت آن ها ساخت استراتژی و ایجاد یک پایگاه ضرب و شتم عملیاتی است که در نهایت تبدیل به قهرمان بینگالکتیک Orbital 1 می شوند. بازیکنان باید بهطور مقتدرانه از ناوگان خود دفاع کنند و بتوانند آن مدیریت کنند و برای شکستن ناوگان حریف و پیروزی تیم خود تلاش کنند.

ویژگی های کلیدی :

  • دارای گرافیک فوق العاده و منحصر به فرد
  • واحد های خود را به پایگاه هدایت کنید
  • کاپیتان خود را برای از بین بردن ناوگان رقیب سفارشی کنید
  • عرشه خود را از ترکیبات بی پایان طراحی کنید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 311 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center