• مخابرات کرمانشاه

Order & Chaos

 

بازی موبایل Order & Chaos با نسخه ۴٫۲٫۲d به روز رسانی شد

در بازی موبایل آنلاین نظم و آشوب Order & Chaos Online به هزاران نفر از بازیکنان بپیوندید و از بهترین تجربه MMORPG در اندروید لذت ببرید : برای گرفتن مأموریت
و کشف دنیای فانتزی گسترده ما، به دست آوردن شاهکارهای قهرمانانه، و هدایت تیم خود به بالای رهبر چند بازیکن با دوستانتان تیم تشکیل دهید.

کامل ترین تجربه MMO در دستری در یک بازی موبایل

  • از سیستم ایجاد شخصیت پیشرفته برای سفارشی کردن نماد قهرمانانه خود، در سبک MMORPG واقعی استفاده کنید.
  • ۵ مسابقه در دسترس : پری ها و انسان ها برای سفارش، اورک ها و ارواح برای هرج و مرج مبارزه می کنند، و مندل ها بی طرف هستند.
  • جنسیت، ظاهر، کلاس و استعداد خود را انتخاب کنید. با بیش از ۱۵۰۰۰ مهارت و ۸۰۰۰ قطعه تجهیزات برای کمک به شما از طریق تلاش شما، بازی شما به زودی به انتها نخواهد رسید.

تعامل با جامعه

  • جهان انفرادی Haradon  را کاوش کنید، یا تجربه بازی چند نفره واقعی را  را آزاد کنید‌ : دوستان و یا دشمنان، تجارت، دوئل، ارتباط و غیره را ایجاد کنید. طیف گسترده ای از تعاملات هر بازیکن را به یک بخش زنده از این جهان فانتزی تبدیل می سازد.
  • برای قوی تر شدن و هماهنگ کردن با هم تیمی های خود به منظور  غلبه بر بخش چالش برانگیز بازی های MMO به یک مهمانی یا گروه بپیوندید : سیاه چاله های افسانه ای ما.
  • در مبارزات چند نفره حماسی شرکت کنید و سعی کنید که تیم خود را به بالای سر Haradon هدایت کنید.

 

راهنمای نصب

۱- قایل APK بازی را دانلود و نصب نمایید.

۲- فایل ذیتای بازی را دانلود کرده و با استفاده از یک فایل منیجر آن را از حالت فشرده خارح کنید. سپس پوشه داخل آن با نام  com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM را در مسیر زیر کپی بنمایید:

SD Card / Android / Obb

۳- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 374 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center