• مخابرات کرمانشاه

آموزش ساخت بازی

 

دوره آموزش ساخت بازی با جاوا اسکریپت Packt A JavaScript Exercise – Target Blaster Game، یک دوره آموزشی مفید و کاربردی است که هدف آن آموزش ساخت بازی با استفاده از محیط جاوا اسکریپت می باشد. در طول این دوره آموزشی سعی شده است تا با انجام پروژه های مختلف شما را هرچه بیشتر با مفاهیم دوره آشنا کرده و به شما کمک کند تا با کارهای عملی این دوره بیشتر آشنا شوید. برای یادگیری این دوره هیچ نیازی به آموزش های ابتدایی نداشته و هرآنچه که برای یادگیری این دوره نیاز دارید به شما آموزش خواهیم داد.

در توضیح دوره آموزش ساخت بازی با جاوا اسکریپت آمده است که : این دوره شما را به سفری هیجان انگیز می برد که در طول آن یاد می گیرید که یک پایگاه ابتدایی برای ساخت بازی با استفاده از جاوا اسکریپت بسازید. همچنین در طول این دوره تمام منابع کدهایی که برای ساخت بازی نیاز دارید قرار داده شده است. این منابع به شما کمک می کند تا شما از ساعت ها کدنویسی برای ساخت بازی جلوگیری کرده و در صورت نیاز تنها این کد ها را کپی کرده و در محل مورد نیاز قرار دهید. همچنین در طول این دوره یاد می گیرید که چگونه به جاوا اسکریپت خود صفحات متحرک اضافه کنید، یاد می گیرید که استفاده از جاوا اسکریپت چه در هایی را در پیش روی شما باز می کند و همچنین یاد می گیرید که چگونه بازی های ساخته شده خود را آپدیت کرده و ویژگی های جدید به آن اضافه کنید و مشکلات و باگ های موجود در بازی را رفع کنید.

سرفصل های موجود در دوره آموزش ساخت بازی با جاوا اسکریپت :

  • معرفی دوره آموزشی
  • نصب محیط آموزشی جاوا اسکریپت
  • معرفی جاوا اسکریپت
  • ساخت بازی با استفاده از جاوا اسکریپت
  • آپدیت کردن و رفع مشکلات بازی ساخته شده

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 134 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center