• مخابرات کرمانشاه

عیب یابی و تست واحد

 

آموزش عیب یابی و تست واحد در ویژوال استودیو ۲۰۱۷ Packt Debugging and Unit Testing in Visual Studio یک آموزش کامل در زمینه ی برنامه نویسی است در حقیقت ویژوال استودیو ۲۰۱۷ ابزار قدرتمند برای تست را فراهم می کند که به توسعه دهندگان کمک می کند تا در نوشتن کد بیشتر بر روی کشف نقاط ضعف خود در کد نویسی تمرکز کنند. این دوره یک راهنمای جامع است که بهترین روش در کلاس را برای تست برنامه ها با استفاده از ابزار در ویژوال استودیو ارائه می دهد. Visual Studio مجموعه ای از برنامه‌ هایی است که ارتباط بسيار نزديک با هم دارند که مایکروسافت آن را به توسعه دهندگان و برنامه نویسان برنامه‌ های کاربردی اهدا نمود تا آن ها را وادار نماید و در محیطی توسعه یافته بر روی پلت فرم های ویندوز و دات نت به ساخت برنامه‌ های خود بپردازند .

در این دوره ی آموزشی شما از مدیریت تست مایکروسافت برای تست کردن تست های خود استفاده می کنید و سپس به تست عملکرد وب و نوشتن کد برای سفارشی کردن آن در صورت لزوم می پردازید. همچنین خواهید آموخت که چگونه تست مداوم انجام دهید که متناسب با شیوه های DevOps برای محیط های ابر باشد سپس از Selenium Webdriver استفاده می کنید و آن را در ساخت یکپارچه سازی پیوسته قرار می دهید پس از آن شما یاد خواهید گرفت که از IntelliTrace برای بی نظمی کردن برنامه های خود استفاده کنید.

یک موضوع مهم در رابطه با ویژوال استودیو جدید آسان نموندن روند ساخت و تست برنامه های موبایل توسط مایکروسافت در ویژوال استودیو ۲۰۱۷ است. در کنار سهولت توسعه برنامه های موبایل، مایکروسافت الحاق ها و قابلیت های اضافه بسیاری را برای ویژوال استودیو جدید خود تدارک دیده است که در حقیقت به معنای پیشرفت و بهبود بازدهی نرم افزار و استفاده ی در سطوح مختلف است.

سر فصل های آموزشی عیب یابی و تست واحد :

  • نصب ویژوال استودیو
  • اشکال زدایی تعاملی
  • تست واحد
  • اجرای تست واحد به طور خودکار
  • تست جعبه سفید

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 363 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center