• مخابرات کرمانشاه

jQuery 3

آموزش شروع کار با جی کوئری ۳  Packt Getting Started with jQuery 3 یک آموزش راحت و ساده در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وب است در واقع جی کوئری ۳ یک کتابخانه یا چارچوب کاری برای زبان برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده جاوا اسکریپت JavaScript framework می باشد و هدف اصلی آن فراهم آوردن زمینه ی استفاده ی آسان از زبان نام برده در برنامه نویسی تحت وب می باشد. jQuery یک کتابخانه از جاوا اسکریپت است. از آن جایی که کتابخانه ی JQuery بسیاری از امکانات و عملیات قابل اجرا توسط زبان جاوا اسکریپت را گرفته و در قالب یک سری تابع می گنجاند که می توانید به راحتی هر چه تمام تر فراخوانی و اجرا کنید یعنی با کم ترین میزان کد نویسی بیشترین عملیات ممکن را اجرا کنید.

با این حال لازم است به خاطر داشته باشید که کتابخانه ی ذکر شده به هیچ وجه نمی تواند کاملاً جایگزین JavaScript گردد. اگرچه jQuery در بسیاری از موارد میزان کدنویسی را کاهش داده و در عین حال همان عملیات قابل اجرا توسط جاوا اسکپریت را اجرا می کند اما نباید فراموش کنید که توابع و دستورات jQuery هم در حقیقت همان کد زبان جاوا اسکریپت است. در واقع jQuery سعی دارد بسیاری از کار هایی که می توان با استفاده از کد های جاوا اسکریپت پیاده سازی کرد همچون دستکاری DOM و فراخوانی توابع AJAX را تسهیل نماید.

جی کوئری ۳ جایگزینی برای جاوا اسکریپت نیست و با این که برخی میانبر های نحوی نوشتاری را در اختیارتان می گذارد اما کدی که هنگام استفاده از جی کوئری خواهید نوشت هنوز هم جاوا اسکریپت می باشد. یکی از کاربرد های مهم JQuery داشتن دستورات بسیار ساده و قابل درک در زمینه بکار گیری تکنولوژِی ajax است. به طوری که می توانید یک طراحی سایت را با کمک JQuery به صورت فول ای جکس طراحی کنید.

در دوره آموزشی Packt Getting Started with jQuery 3 به طور مقدماتی با جی کوئری ۳ و ویژگی های آن آشنا می شوید :

  • فصل ۱: شروع به کار
  • فصل ۲: انتخاب عناصر
  • فصل ۳: اداره رویدادها
  • فصل ۴: ظاهر و انیمیشن
  • فصل ۵: دستکاری DOM
  • فصل ۶: ارسال اطلاعات با ایجکس

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 289 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center