• مخابرات کرمانشاه

توسعه اپ جاوا

 

آموزش توسعه اپ جاوا Packt Java EE 8 Application Development،یک دوره مفید و کاربردی است که هدف آن آموزش تمام مطالب مورد نیاز در جهت کار با زبان برنامه نویسی جاوا و توسعه برنامه های مربوط به آن است. برای یادگیری این دوره نیازی به هیچ آموخته ی پیشینی نبوده و تمام مطالب مورد نیاز برای یادگیری این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. در طول این دوره آموزشی سعی شده است تا با انجام پروژه های مختلف شما را هرچه بیشتر با مفاهیم دوره آشنا کرده و به شما کمک کند تا با کارهای عملی این دوره بیشتر آشنا شوید.

در توضیح این دوره آموزشی آمده است که: زبان جاوا که یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی دنیا است و یکی از علل اصلی آن شی‌گرا بودن این زبان است. استفاده از ویژگی شی‌گرایی، توسعه نرم افزار را ساده‌تر می‌کند. برنامه هایی که برای پلتفرم جاوا نوشته شده اند باید روی هر ترکیبی از سخت افزار و سیستم عامل با پشتیبانی کافی از Runtime، اجرا شود. برای این کار، به جای کامپایل کردن مستقیم به کد ماشینی ساختار محور، کد زبان برنامه نویسی جاوا در یک واسطه به نام Java Bytecode کامپایل شد. در طول این دوره یاد می گیرید که چگونه برنامه هایی ساخته شده با استفاده از جاوا را توسعه دهید در طول این دوره آموزشی سعی شده است تا تمام مطالب مورد نیاز در جهت زبان برنامه نویسی جاوا به شما آموزش داده خواهد شد.

سرفصل های آموزش توسعه اپ جاوا ۸:

  • ساخت یک برنامه با استفاده از CDI
  • ایجاد یک مدل کسب و کار برای برنامه – JSONP و JSONB
  • خدمات پیام رسانی زبان برنامه نویسی جاوا
  • توسعه ارتباط بین مشتری و سرور با استفاده از Wrbsocks های مورد استفاده از سرور
  • ایجاد Restful های API
  • توسعه رابط کاربرd برای برنامه ها

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 73 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center