• مخابرات کرمانشاه

آموزش نود جی اس

با مجموعه آموزش نود جی اس در حالی در Node.js خبره شوید که پروژه های دنیای واقعی را اجرا می کنید. آنچه در دوره آموزش نود جی اس می آموزید عبارتند از : ۱٫ توسعه برنامه های کاربردی مقیاس پذیر و سبک با استفاده از نود جی اس ۲٫ یادگیری چگونگی ارتباط  Node.js با دیگر فناوری های محبوب مانند مانگودیبی، MySQL، و غیره ۳٫ همراهی شما با ۱۲ پروژه دنیای واقعی برای استاد شدن در اکو سیستم نود

امروزه همه در حال صحبت کردن درباره نود جی اس هستند – هر کسی می خواهد آن را یاد بگیرد. و به نظر می رسد روند توسعه وب در حال حرکت به سمت آن است. با معماری رویداد محور نود جی اس و قابلیت های خدمات وب کارا و مؤثر، شرکت های بسیاری زیرساخت های کلی خود را حول نود جی اس می سازند.

این دوره همراه بی نقص شما برای یادگیری برنامه نویسی سرور نود جی اس به شیوه ای بسیار عملی است. شما سفر خود را با ایجاد یک وب سرور ساده شروع خواهید کرد. و با استفاده از چارچوب اکسپرس یک وب سایت اولیه می سازید. برای ایجاد برنامه های چت خود از برنامه نویسی سوکت استفاده کنید. با ترکیب قدرت مانگودیبی و نود جی اس یک سیستم ورود کاربر بسازید. و یک سیستم آموزش الکترونیکی کلی بسازید.

همه اینها روی درک شما از نود جی اس و چگونگی ارتباط آن با سایر فناوری ها ساخته می شود. اگر باور داشته باشید که با یادگیری آن می تواندی این کارها را انجام دهید، این دوره آموزش نود جی اس شما را برای یادگیری و توسعه آسان برنامه های کاربردی رویداد محور کارآمد قدرتمند می سازد.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 384 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center