• مخابرات کرمانشاه

پایتون 3 از ابتدا

 

آموزش پایتون ۳ از ابتدا Packt Learn Python 3 from Scratch یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. جامع ترین جزء ساده در زبان برنامه نویسی پایتون است و بر پایتون ۳٫x تمرکز دارد. این به این معنی است که آنچه شما یاد خواهید گرفت به شما در پیش برد کارهایتان بسیار کار ساز است. در این فیلم آموزشی هیچ تجربه برنامه نویسی قبلی لازم نیست. پایتون یکی از مفید ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری است.

شما می توانید از آن برای پایان دادن به برنامه های کاربردی وب، بازی ها، اسکریپت های داخلی و حتی برای ساخت چارچوب اتوماسیون خودکار آزمون استفاده کنید. در سال های اخیر، تقاضا برای پایتون در بازار کار با توسعه دهندگان کافی برای پر کردن نقش های موجود بسیار زیاد شده است. علاوه بر این صنعت QA به سرعت در حال انتقال به پایتون و ایجاد ابزار اتوماسیون ای جدید است. این دوره فرض می کند که شما هیچ پس زمینه برنامه نویسی ندارید و در واقع اگر تجربه ای دارید یک پونت مثبت برای شما است در غیر این صورت ما به شما آموزش می دهیم.

شما در این فیلم آموزشی : مفاهیم زبان برنامه نویسی شی گرا ، درک و نوشتن کد کارآمد، استفاده از زبان پایتون برای توسعه برنامه های کاربردی وب، ایجاد بازی ها با استفاده از زبان پایتون ، ساخت چارچوب اتوماسیون با استفاده از زبان پایتون را یاد خواهید گرفت.

سرفصل های آموزشی Packt Learn Python 3 from Scratch آموزش پایتون ۳ از ابتدا :

۱- معرفی
۲- راه اندازی و پیکربندی
۳- درک متغیر ها و نوع داده
۴- انواع داده های پیشرفته
۵- مقایسه و اپراتور های بولین
۶- جریان کنترل برنامه
۷- روش کار با کد قابل استفاده مجدد
۸- کلاس ها برنامه ریزی شی گرا
۹- پردازش استثنا
۱۰- ماژول ها
۱۱- کار با فایل ها
۱۲- زیرساخت ورود به سیستم
۱۳- زیر ساخت واحد
۱۴- Pytest – چارچوب تست پیشرفته
۱۵- نتیجه

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 226 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center