یادگیری ماشین

 

آموزش یادگیری ماشین با سی پلاس پلاس ++Packt Machine Learning with C به عنوان یکی از شاخه‌ های وسیع و پرکاربرد هوش مصنوعی یادگیری ماشینی Machine learning به تنظیم و اکتشاف شیوه‌ ها و الگوریتم‌ هایی می‌ پردازد که بر اساس آن ها رایانه‌ ها و سامانه‌ ها توانایی تعلٌم و یادگیری پیدا می‌ کنند. یادگیری ماشین نوعی هوش مصنوعی است که به کامپیوتر ها این توانایی را می دهد که بدون این که صریحاً برنامه ریزی شوند یاد بگیرند. یادگیری ماشین ML بر روی توسعه ی برنامه هایی تمرکز دارد که می توانند به خود یاد دهند که هنگام دریافت اطلاعات جدید رشد و تغییر کنند.

هدف یادگیری ماشین این است که کامپیوتر در کلی‌ترین مفهوم آن بتواند به تدریج و با افزایش داده‌ ها کارایی بهتری در انجام وظیفه مورد نظر پیدا کند. گستره این وظیفه می‌ تواند از تشخیص خودکار چهره با دیدن چند نمونه از چهره مورد نظر تا فراگیری شیوه گام‌ برداری روبات‌ های دوپا با دریافت سیگنال پاداش و تنبیه باشد.

طیف پژوهش‌ هایی که در یادگیری ماشینی می‌ شود بسیار گسترده‌ است. این دوره از طریق مرور گسترده ای از ML و روش های مختلف مرتبط با آن آغاز خواهد شد. شما نوع داده ها، الگوریتم های یادگیری ماشین و یک کار ساده طبقه بندی را به طور کامل درک خواهید کرد. سپس ما دو الگوریتم ساده اما موثر را برای درک عمیق تر خود و یک تجربه عملی ارائه می کنیم به طور خاص دو الگوریتم که ما بررسی خواهیم کرد رگرسیون خطی و خوشه بندی K-means است. شما در دوره آموزشی ++Packt Machine Learning with C با اصول و نحوه پیاده سازی الگوریتم های ماشین لرنینگ آشنا می شوید.

سرفصل های آموزشی ++ Machine Learning with C 

  1. اهداف یادگیری ماشین
  2. مدل سازی مشکل با رگرسیون خطی
  3. تجزیه و تحلیل خوشه با K-Means

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 449 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center