VMware آموزش تسلط بر وی ام ویر اسفیر ۶٫۵ و مجازی سازی Packt Mastering VMware vSphere یکی از بهترین و کامل ترین آموزش های تسلط بر وی ام ویر اسفیر می باشد. VMware vSphere 6 یک پلت فرم مجازی سازی قدرتمند سرور است که بهترین عملکرد کارایی و قابلیت دسترسی زیر ساخت شما را فراهم می کند. این آموزش پیشرفته سطح توانایی شما را برای مجازی سازی هر برنامه به سهولت فراهم می کند زیرا ما تمام آخرین پیشرفت ها و ویژگی های پیشرفته Hyperviser vSphere، Virtual Machines، vCenter Server مجازی سازی و امنیت را در این آموزش به طور کامل پوشش داده ایم.

ما در آموزش تسلط بر وی ام ویر اسفیر ۶٫۵ و مجازی سازی Packt Mastering VMware vSphere به شما آموزش می دهیم که چگونه با افزایش بهینه سازی محیط مجازی و حل مسائل مربوط به عملکرد به افزایش و نظارت بر عملکرد vSphere بپردازید. ما همچنین به شما آموزش می دهیم که چگونه vSphere میراث خود را به آخرین نسخه همراه با تکنیک های عیب یابی ارتقا دهید ما اقدامات مختلف خط فرمان را نشان می دهیم که می تواند به شما در تنظیم و ذخیره سازی حافظه ها برای میزبان های ESXi در مرکز داده خود شبکه های مجازی ماشین، نظارت بر میزبان ها، افزودن شخص ثالث، انجام عملیات ماشین مجازی و بسیاری دیگر از ابزار ها کمک کند.

یکی از بهترین راه حل هایی که این روزها شرکت ها برای کاهش هزینه های خود و کم کردن پیچیدگی های مدیریتی به کار می برند استفاده از استراتژی های مجازی سازی و دسکتاپ های مجازی است. یکی از معروف ترین نرم افزارهایی که برای این منظور بکار برده می شود VMware vSphere می باشد که توانسته است امکانات بیشتر و ویژگی های برتری را نسبت به بقیه ارائه دهد.

سرفصل های آموزشی :

۱٫ آشنایی با vSphere 6.5
۲٫ مدیریت پیشرفته شبکه vSphere 6.5
۳٫ کار با ماشین های مجازی vSphere
۴٫ مدیریت پیشرفته ذخیره سازی در vSphere
۵٫ پشتیبان گیری و بازیابی از vSphere
۶٫ امنیت پیشرفته vSphere
۷٫ مدیریت منابع vSphere
۸٫ مدیریت راه حل های در دسترس پذیری vSphere
۹٫ استقرار و تحکیم مرکز داده vSphere
۱۰٫ به روز رسانی vSphere 6.x به vSphere 6.5
۱۱٫ عیب یابی vSphere

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 507 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center