• مخابرات کرمانشاه

ساخت بازی های سه بعدی

 

آموزش ساخت بازی های سه بعدی با اوپن جی ال و رندر سه بعدی Packt Modern OpenGL C++ 3D Game Tutorial Series & 3D Rendering یک آموزش کامل و جامع در زمینه ساخت بازی های سه بعدی با اوپن جی ال و رندر است که مورد استقبال بسیاری از علاقه مندان قرار گرفته است.اوپن‌ جی‌ ال OpenGL یک رابط برنامه‌ نویسی نرم‌ افزار چند سکویی برای رندرینگ دو بعدی و سه‌ بعدی و ساخت بازی های سه بعدی است. این رابط برنامه‌ نویسی معمولاً برای تعامل با پردازشگر گرافیکی و به‌دست‌ آوردن رندرینگ شتاب‌ یافته توسط سخت‌ افزار استفاده می‌شود. اپن‌ جی‌ ال مخفف Open Graphic Library که همان کتابخانه گرافیکی باز است ولی اپن‌ جی‌ ال خود به هیچ‌ وجه یک کتابخانه نرم‌ افزاری نیست و نرم‌ افزار متن‌ باز نیز به حساب نمی‌ آید به این دلیل که هیچ کدی را شامل نمی شود. 

اوپن‌ جی‌ ال یک رابط برنامه‌ نویسی نرم‌افزار انتزاعی را برای گرافیک دو بعدی و سه بعدی توصیف می‌ کند اگرچه ممکن‌ است این رابط به‌ صورت کاملاً نرم‌ افزاری پیاده‌ سازی شود اما اوپن‌ جی‌ ال طوری طراحی‌ شده است که به‌ صورت تقریباً کامل یا کاملاً در سخت‌ افزاری پیاده‌ سازی شود. OpenGL تنها استانداردی باز برای توصیف یک رابط گرافیکی است که توسط شرکت‌ های متعددی توسعه داده‌ شده و می‌ تواند توسط درایور های گرافیک، سیستم‌ عامل‌ ها و نرم‌افزار های مختلف پیاده‌ سازی شود.

اوپن‌ جی‌ ال یک رابط برنامه‌ نویسی در حال تحول است و نسخه‌ های جدید اوپن‌ جی‌ ال به طور منظم توسط گروه خرونس منتشر می‌ شوند که هر یک این رابط برنامه‌ نویسی را برای حمایت از قابلیت جدید مختلفی گسترش می‌ دهد. شما در دوره آموزشی  Packt Modern OpenGL C++ 3D Game Tutorial Series & 3D Rendering با استفاده از زبان سی پلاس پلاس و اوپن جی ال به طراحی و ساخت بازی های سه بعدی و رندر می پردازید.

سرفصل های آموزشی ساخت بازی های سه بعدی با OpenGL :

۱- معرفی
۲- نصب
۳- شروع شدن
۴- نور پردازی
۵- بارگیری مدل
۶- پیشرفته

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 359 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center