• مخابرات کرمانشاه

نمایش ترافیک اینترنت

نرم افزار نمایش ترافیک اینترنت برای مک PeakHour یک نرم افزار کاربردی در زمینه ی اینترنت است در واقع PeakHour یک نمایشگر شبکه و ترافیک زیبا در زمان واقعی است که در نوار منو شما زندگی می کند. این برنامه یک نمایش فوری از فعالیت اینترنت یا فای خود را در زمان واقعی فراهم می کند. نرم افزار نمایش ترافیک اینترنت برای مک PeakHour برای نظارت بر اتصال اینترنت و یا فای خود است و می تواند به شما کمک کند میزان پهنای باند کامپیوتر و دستگاه های خود را در هر زمان خاص که به آن نیاز داشته باشید به سرعت تعیین کنید.

برای درست کار کردن این نرم افزار  نیاز به دستگاه هایی با قابلیت SNMPv1 دارید اکثر روترها دارای قابلیت SNMP هستند اما تعدادی فاقد این قابلیت هستند. قبل از خرید روتر حتماً از داشتن این قابلیت مطمئن شوید. در نرم افزار نمایش ترافیک اینترنت ، داده ها در طول زمان جمع آوری می شوند و می توانند در نمای تاریخ تجزیه و تحلیل شوند که به شما امکان می دهد اطلاعات جمع آوری شده قبلی را برای هر دوره زمانی در سطوح قابل تنظیم جزئیات مشاهده کنید.

ویژگی های کلیدی:

  • مناسب برای نظارت بر دستگاه های سازگار با شبکه شما است.
  •  نمایش بصری در زمان واقعی از میزان پهنای باند دستگاه.
  • نظارت کامل بر فعالیت های وای فای شما.
  • رابط کاربری ساده و آسان.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 405 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center