بازیابی اطلاعات گوشی آیفوننرم افزار بازیابی اطلاعات گوشی آیفون برای مک PhoneRescue v3.4.3 MacOSX یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در زمینه ی بازیابی اطلاعات می باشد PhoneRescue یک برنامه رایگان است که ویژگی های بازیابی موجود iOS و iCloud را گسترش می دهد تا کاربر بتواند به راحتی بیش از ۲۵ نوع مختلف فایل را بازیابی کند. این یک مکمل کامل برای پشتیبان گیری موجود است اما همچنین می توانید برخی از فایل هایی را که بدون پشتیبان گیری از دست داده اید بازگردانید. نرم افزار بازیابی اطلاعات گوشی آیفون برای مک PhoneRescue v3.4.3 MacOSX حتی می تواند کشف آن چه که از دست رفته است را دوباره باز گرداند.

این نرم افزار روی محتوای ۲۲ نوع iOS تمرکز دارد و تمام اطلاعات ارزشمند شما را از ۳ راه مطمئن بازیافت می کند توانایی استخراج عکس ها و پست صوتی از بک آپ آی تونز را دارد حتی اگر قفل شده و رمزدار باشند پیام ها و تماس ها را در HTML ذخیره می کند و یا آن ها را در کلیپ بورد کپی می نماید موزیک ها و فیلم ها را به کامپیوتر انتقال می دهد حتی زمانی که نمی توانید به آی فون خود دسترسی داشته باشید.

PhoneRescue بازیابی اطلاعات پیچیده را به آسانی با چند کلیک راحت می کند و هیچ دانش فنی در این زمینه نیاز نیست و هرکسی می تواند این کار را انجام دهد. نرم افزار بازیابی اطلاعات گوشی تنها نرم افزاری در جهان است که داده ها و فایل ها را تا ۳۱ نوع، شامل عکس، پیام ها و تمام ملزومات غیر قابل تعویض شما را بازیابی می کند.

و.یژگی های کلیدی:

  • ۱۰۰% امن و بالاترین میزان موفقیت در جهان
  • مشابه سازی نرم افزارها از دستگاه iOS شما بصورت یک بکاپ روی کامپیوتر
  • بازیافت عکس ها، فایل های صوتی تصویری، و دیگر فایل های مدیا در برنامه ی دیگر
  • پوشش گسترده ای از فایل ها و امکانات
  • بازیابی عکس های ارزشمند شما از دوربین، فایل ها و آلبوم ها
  • بهترین نتایج به دست آمده از بهترین فن آوری ها
  • ساده ترین کار با گردش کار مستقیم و راحت

راهنمای نصب

این نرم افزار به صورت پیش فرض کرک شده می باشد.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 457 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center