• مخابرات کرمانشاه

کلاژ میکر

 

نرم افزار موبایل Photo Grid با نسخه ۶٫۶۶ به روز رسانی شد

نرم افزار موبایل کلاژ میکر Photo Grid – Collage Maker یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در زمینه ویرایش تصاویر است که مورد توجه علاقه مندان به این نرم افزار ها قرار گرفته است. کلاژ نام تکنیکی در هنر های تجسمی و نیز نام اثر هنری ساخته شده به وسیله این تکنیک است. در این روش مواد و چیزهای گوناگونی مانند تکه‌ های روزنامه، کاغذ های رنگی، مقوا، پارچه، عکس، اشیای دور ریختنی و … را بر روی یک سطح صاف مانند بوم، تخته یا مقوا می‌چسبانند تا یک ترکیب جدید به وجود آورند. گاهی نیز با طراحی یا نقاشی آن را تکمیل می‌کنند. که به تکنیک چسباندن عکس یا تکه‌ های عکس برای ایجاد یک ترکیب جدید فوتوکلاژ یا فوتومونتاژ گفته می شود.

Photo Grid – کلاژ ساز یک ابزار کولاژ عکس است که به شما کمک می کند چندین عکس را از دستگاه خود به یک عکس ببرید و حتی با استفاده از سبک ها و جلوه های مختلف برای ایجاد یک عکس جدید با کیفیت عالی تلاش کنید. این یک نرم افزار آسان برای استفاده می باشد و نیازی به هیچ دانش قبلی برای انجام آن ندارید. همه کارهایی که باید انجام دهید این است که کادر مناسب برای عکس های خود را انتخاب کنید و سپس با توجه به تعداد تصاویری که می خواهید عکس ها را  با هم ترکیب کنید.

شما می توانید ۲ تا حداکثر ۷ عکس را به صورت کلاژ در کنار یکدیگر قرار دهید. این کار به صورا خودکار انجام می شود و سپس می توانید یک رنگ یا بافت را به قاب اضافه کنید و یا آن را خالی بگذارید و برچسب ها و سایر عناصر تزئینی اختیاری را اضافه کنید. Photo Grid – کلاژ میکر یک ابزار عالی برای ایجاد کلاژها است و به دلیل استفاده اسان از آن علاقه مندان زیادی آن را نصب کرده اند شما در کمتر از چند دقیقه می توانید خلاقیت جدیدی در عکس های خود ایجاد کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 308 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center