• مخابرات کرمانشاه

نرم افزار بررسی متن نرم افزار بررسی متن برای تشخیص سرقت های ادبی Plagius Professional یک نرم افزار کاربردی و بسیار راحت است که می تواند راه حل مناسبی برای رفع مشکلات شما باشد. هنگامی که شما نیاز به ارزیابی بسیاری از اسناد آن هم به صورت منظم داشته باشید ممکن است دچار مشکل شناسایی آن ها شده باشید که باعث آزرده خاطر شما می شود بنابراین یک ابزار مانند Plagius Professional می تواند برای شما بسیار کاربردی و مفید باشد. نرم افزار بررسی متن برای تشخیص سرقت های ادبی Plagius Professional فایل های شما را تجزیه و تحلیل می کند و اگر هرگونه مشکلی برای اسناد رسمی پیش آید سریعً به شما اطلاع می دهد.

همچنین می تواند در یک زمان چندین سرقت پرونده را شناسایی کند نرم افزار بررسی متن دارای یک رابط کاربری گرافیکی بصری است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی یک یا چند اسناد را در یک فرآیند پردازش کنید. از آنجا که کشیدن و رها سازی پشتیبانی نمی شود شما باید فایل هایی که می خواهید تجزیه و تحلیل کنید را به یکی از این لیست ها اضافه کنید. لیست هایی شامل : HTML، HTM، DOC، DOCX، RTF، ODT، SXW، TXT یا PDF ؛ سپس به عقب برگردید و محتوای مطالب خود را بررسی کنید. همچنین می توانید متن را در فیلد اختصاصی وارد کرده یا یک آدرس وب به آن اضافه کنید و مطالب را دوباره بررسی کنید.

ویژگی های کلیدی :

 • بررسی اسناد متنی و علمی برای یافتن سرقت های ادبی مشکوک.
 • بررسی اسناد ورد (doc و docx)، فایل های PDF, OpenOffice, HTML, RTF و فایل های متنی خام (Plain Text)
 • الگوریتم های پیشرفته جهت نادیده گرفتن سرقت های ادبی.
 • تهیه خروجی از نتایج تجزیه و تحلیل ها به صورت فایل HTML
 • اعتبارسنجی به آدرس های مشکوک.
 • تجزیه و تحلیل صفحات وب از طریق URL آن ها
 • تجزیه و تحلیل دسته ای فایل ها.
 • مقایسه سند/فایل با فایل های موجود در سیستم (Local)

راهنمای نصب

 1. نرم افزار را نصب کنید.
 2. نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
 3. محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های ۷ و ۸ و یا ۱۰ استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
 4. نرم افزار را اجرا کنید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

 • 371 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center