اصول و مبانی تایپ اسکریپت

آموزش اصول و مبانی تایپ اسکریپت Pluralsight Typescript Fundamentals یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. Course Fundamentals Typescript به گونه ای طراحی شده است که هر کسی که با کمترین دانش خود در Typescript می تواند شروع به کار کند و در کمتر از ۳ ساعت از این دوره را تکمیل کند و مطالب مهم آن را آموزش ببیند. Principal TypeScript از طریق مفاهیم کلیدی و ویژگی هایی که باید برای شروع TypeScript بدانید آموزش را آغاز کرده است. شما می توانید برای ساخت برنامه های کاربردی و کوچک جاوا اسکریپت استفاده کنید.

TypeScript یک زبان منبع باز است که پشتیبانی از ساختن برنامه های جاوا اسکریپت را فراهم می کند. اگر چه الگو های متعددی وجود دارد که می تواند برای ساختن جاوا اسکریپت استفاده شود، TypeScript قابلیت های کانتینی را فراهم می کند که توسعه دهندگان شی گرا با آن آشنا هستند مانند کلاس ها و ماژول ها.

در این دوره شما با برخی از مهمترین بلوک های ساختمان آشنا خواهید شد. این برنامه به شما مقدمه و نصب نشریات ، درک ساختار های اصلی ساختمان مانند متغیر ها، آرایه ها و Enums ها ، درک قدرت اینترفیس ها ، کار با کلاس و عمومی ها ، فهم نام فضا ها و چگونگی تبدیل شدن آن ها به منسوخ شدن ، درک لودر های ماژول ، کار با تعاریف نوع و درک ارائه دهندگان را توضیح خواهد داد و در انتهای این دوره شما با تمام بلوک های ساختاری نشریه آشنا خواهید شد که در توسعه بسیاری از زبان ها و ابزار های مختلف مانند AngularJS، Protractor و غیره قابل استفاده می باشند.

سرفصل های آموزشی آموزش اصول و مبانی تایپ اسکریپت  :

  • شروع به کار با اصول و مبانی تایپ اسکریپت TypeScript
  • تایپ کردن
  • ماژول ها
  • توابع و متغیرها
  • اینترفیس ها

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 377 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center