Pocket Casts

 

نرم افزار Pocket Casts نرم افزار ی است که برای پخش پادکست ها و موسیقی برای گوشی های اندروید و اپل ساخته شده است. پادکست یا تدوین صوتی، به انتشار مجموعه‌ای از پرونده‌های رسانه دیجیتال گفته می شود که توزیع آن در اینترنت صورت می‌گیرد، و توسط کاربران معمولاً بر روی یک پخش‌کننده موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. این روش ارائه محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ گاهی اوقات به آن رادیوی اینترنتی نیز گفته می‌شود.

با استفاده از این نرم افزار از آخرین پادکست های روز مطلع باشید. پادکست های مورد علاقه خود را وارد قسمت علاقه مندی کنید و هنگام ارائه شدنشان جزو اولین افراد با خبر از این موضوع باشید.با ستفاده از این نرم افزار دیپر نیازی به برنامه ای برای دانلود پادکست ها ندارید. این نرم افزار این مشکل را نیز برایتان برطرف کرده و می توانید با استفاده از Pocket Casts پادکست ها را دانلود نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Pocket Casts :

  • با استفاده از این نرم افزار می توانید از پادکست ها و لیست پخش های مورد علاقه تان بک آپ گرفته و آن را در سرور های ما یا یک دستگاه دیگر قرار دهید. حالا می توانید به راحتی گوشی خود را گم کنید ولی پادکست های خود را از دست ندهید.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی پادکست های تازه دانلود شده و یا دیده نشده را در یک لیست جداگانه در دسترس داشته باشید.
  • در هنگام دانلود یک پادکست می توانید آن قسمت که دانلود شده را پخش و دیگر منتظر پایان یافتن کامل آن نباشید.
  • پادکست های مورد علاقه تان را در لیست دانلود خودکار قرار دهید تا بدون نیاز به شما به محض پخش برایتان دانلود شود.
  • در هر کجا از گوشیتان باشید میتوانید نرم افزار را بدون نیاز به ورود به آن کنترل و هر چه که می خواهید پخش کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 275 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center