PSD Codec

PSD Codec یک کدک است که بصورت ویژه برای ایجاد راه خود در سیستم شما و یکپارچه سازی یک ویژگی طراحی می شود که به شما اجازه می دهد تا فایل های PSD فتوشاپ را به راحتی باز کردن تصاویر PNG یا JPEG مشاهده نمایید. اگر فرصت نصب فوتشاپ را ندارید و یا سیستم کامپیوتری شما سخت افزار ضعیفی دارد ما به شما این نرم افزار را معرفی میکنیم، بدون نیاز به فوتوشاپ فایل های psd خود را باز کنید.

ویژگی های نرم افزار PSD Codec عبارتند از :

فرآیند نصب ساده

برای اینکه قادر به مشاهده فایل های PSD با استفاده از Windows Photo Viewer باشید، همه آنچه که شما نیاز دارید انجام دهید، نصب برنامه روی رایانه، و ری استارت سیستم است. فرآیند نصب واقعی تنها چند ثانیه طول می کشد و هیچ چالشی برای کسی که می خواهد این قابلیت را به سیستم خود اضافه نماید، در برنخواهد داشت.

مشاهده تصاویر کوچک PSD در هر اندازه

یکی از بزرگترین مزایایی که PSD Codec ارائه می دهد این است که شما به هیچ نوع نرم افزار شخص ثالث برای مشاهده محتویات یک فایل PSD نیاز ندارید.

برای باز کردن فتوشاپ یا لایت روم هر زمان که شما نیاز به بررسی یک فایل دارید، هنگامی که مسیر خود را از طریق تعداد زیادی از فایل ها ایجاد می کنید، می تواند زمان ارزشمند را برایتان ذخیره نماید.

با نصب PSD Codec، شما می توانید از طریق صدها فایل بدون زمان انتظار برای بارگذاری آن ها به طرز شگفت آوری به اندازه کافی به پایین حرکت کنید.

حتی اگر در حال بررسی فرمت های بزرگ هستید آن ها کاملاً سریع باز می شوند اما این امر به پیکربندی و تنظیمات سخت افزار شما نیز بستگی دارد.

برای اینکه چیزی را حتی بهتر کنید، علاوه بر فایل های PSD، نرم افزار PSD Codec می تواند فرمت های PSB ، PPD، ESP،  AI(نه همه) و INDD را باز کند و می تواند مشاده ابرداده ها را برای فایل هایی که این برنامه را به یک ابزار مفید برای عکاسان و طراحان تبدیل می کنند، فراهم آورد.

نتیجه گیری :

بنابراین، با توجه به اینکه PSD Codec ابزارهایی را برای مشاهده سریع و آسان فایل های PSD درست مانند هر فایل تصویری دیگر و بدون خمیدگی منابع سیستم ارائه می کند، باید برای هر سیستم چیزی بیش از مفید تر باشد.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 2,627 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center