RealVNC

نرم افزار RealVNC با نسخه ۶٫۲٫۱ به روز رسانی شد

ریموت کنترل دسکتاپ به نام RealVNC یک برنامه سرور و کلاینت برای پروتکل شبکه مجازی رایانه (VNC) به منظور کنترل صفحه نمایش کامپیوتر دیگری از راه دور است که توسط شرکت آموزشی ویبولیتین تولید می گردد. RealVNC می تواند به عنوان ادامه برنامه VNC اصلی دیده شود. این برنامه روی ویندوز، Mac OS X (تنها ویرایش سازمانی)، و بسیاری از سیستم عامل های شبه یونیکس (تنها ویرایش رایگان و سازمانی) قابل اجرا است. همچنین یک مشتری RealVNC وجود دارد که بر روی پلت فرم جاوا اجرا می شود.

VNC دارای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از جمله مدیریت سیستم، پشتیبان و helpdesk فناوری اطلاعات است. همچنین می تواند برای حمایت از کاربران تلفن همراه، هم برای desking داغ درون سازمانی و هم ارائه دسترسی از راه دور در خانه و یا در جاده ها مورد استفاده قرار گیرد. این سیستم اجازه چند اتصال به یک دسکتاپ را فراهم می آورد که ابزاری ارزشمند برای کار مشترک یا کار به اشتراک گذاشته شده در محل کار یا کلاس درس است. پشتیبانی رایانه در داخل خانواده گسترده از لحاظ جغرافیایی یک کاربرد همیشه محبوب است.

برای کاربر فردی، یک سناریوی رایج استفده از VNC برای کمک به عیب یابی یکی از بستگان غیرصمیمی است. به عبارت دیگر، با نشستن پشت میز خود در بالتیمور،‌ می توانید از VNC برای کنترل رایانه فامیل خود در کالیفرنیا استفاده کنید و به آن ها نشان دهید چگونه برخی بسته های نرم افزاری جدید را نصب و استفاده نمایند؛ در واقع خودتان این کار را انجام می دهید.

یک کاربرد تجاری بسیار رایج از VNC مدیریت سیستم از راه دور است که به مدیران اجازه می دهد که برای تشخیص و رفع مشکلات، دستگاه های کارکنان را کنترل کنند یا بدون نیاز به مراجعه به کنسول به یک سرور دسترسی داشته باشند و آن را مدیریت نمایند.

VNC بصورت گسترده در زمینه های آموزشی استفاده می شود. به عنوان مثال، به گروه توزیع شده ای از دانش آموزان اجازه می دهد تا بطور همزمان صفحه نمایش یک رایانه را که توسط مربی دستکاری می شود ببینند؛ یا به مربی اجازه می دهد رایانه دانش آموزان را به منظور ارائه یک کمک یا آموزش کنترل نماید. البته، علاوه بر این مثال ها، تنوع استفاده از VNC واقعاً به گستردگی میلیون ها کاربر آن است.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 569 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center