کاوشگران مشهور

بازی رایانه ای کاوشگران مشهور : جامعه بین المللی Renowned Explorers: International Society یک بازی بسیار زیبا و جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی و استراتژی است که توسط کمپانی Abbey Games برای رایانه های شخصی طراحی و منتشر شده است. در بازی رایانه ای کاوشگران مشهور: جامعه بین المللی Renowned Explorers: International Society شما در نقش کاوشگران مشهور دوران های قدیم به دنبال کشف مکان ها و ابزار های جدید هستید و داستان خود را به هر شکلی که دوست دارید بیان می کنید.

شما در بازی کاوشگران مشهور می توانید با دانشمندان و کاوشگران جدید دیگر  ارتباط برقرار کنید و اطلاعات و منابع آن ها برای کشف محیط های جدید و به دست آوردن منابع استفاده کنید. این بازی توسط فیلم های ماجراجویی مانند ایندیانا جونز و بازی های ویدئویی یکپارچه با کلاسیک مانند FTL برگرفته شده است. همچنین می توانید بازی را بر روی موتور توسعه یافته داخلی ساخته شده به نام AbbeyCore اجرا کنید. شما می توانید برای اکتشافات خود شخصیت های خود را از مبارزان، اسطوره ها، سخنرانان و دانشمندان انتخاب کنید که هر کدام دارای ویژگی های شخصیتی منحصر به فردی هستند و با استفاده از این گروه می توانید به سراسر جهان سفر کنید و گنجینه های افسانه ای را کشف کنید.

ویژگی های کلیدی:

  • گرافیک فوق العاده و منحصر به فرد.
  • سیستم ارتقاء سطح شخصیت های بازی.
  • صدا گذاری متناسب با سبک بازی.
  • طراحی شده برای سیستم عامل رایانه های شخصی.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 354 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center