بازی ریتینک

بازی ریتینک ۲ ReThink برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، معمایی، اول شخص و استراتژیک است که توسط شرکت Yaeko  در اکتبر سال ۲۰۱۸ برای کامپیوتر عرضه شده است.

در داستان این بازی آمده است که: این بازی جذاب که در محیطی مربوط به آینده رخ می‌دهد که شما در آن با پازل‌ها و معماهای جدید و بسیار جذابی دست و پنجه نرم خواهید کرد. ماجرا و داستان  و پازل‌های این بازی، به نور و لیزر وابستگی دارد. به همین خاطر اگر با پدیده نور انعکاس آشنایی دارید، می توانید به راحتی مراحل را پشت سر گذاشته و به راحتی بازی را به اتمام برسانید.

سبک انجام بازی به این شکل است که شما میتوانید مسیر برخی از لیزر ها را تغییر دهید تا از مسیر هایی که لیزر از آن ها عبور نمی کند شما عبور کنید و بتوانید به هدفی که بازی برای شما تعیین کرده است برسید.

ویژگی های کلیدی بازی ریتینک ۲ ReThink :

  • در طول بازی بیش از ۴۰ مرحله مختلف قرار داده شده و شما باید برای بردن هریک از آن ها یک خلاقیت جدید به وجود بیاورید. با هربار بردن مراحل مرحله بعدی کمی سخت تر خواهد شد.
  • نسبت به سری قبل این بازی ها، گرافیک بازی بسیار پیشرفت کرده و این بازی از نظر بصری، عملکردی و صوتی بسیار جذاب تر شده است.
  • مکانیک و سبک طراحی این بازی کاملا نوآورانه است که میتوانید شاهد بخش های جدیدی در این گیم باشید و از آن لذت ببرید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 188 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center