• مخابرات کرمانشاه

Romantic Ringtones

 

آیا فکر می کنید وقت آن رسیده آهنگ های عاشقانه را به گوشی اندرویدی خود بیاورید؟ پس نرم افزار Romantic Ringtones را دانلود کنید! اگر در حال برنامه ریزی یک جشن صمیمی و خودمانی هستید، شما باید بسیاری از آهنگ های عاشقانه را برای ایجاد یک جشن کامل داشته باشید. این نرم افزار رایگان را امتحان کنید و آهنگ های عاشقانه ای که چاشنی لحظه های شما هستند را بیابید.

شما می توانید هر آهنگ زنگ عاشقانه را به عنوان زنگ پیام خود تنظیم کرده و از لحظه ای عاشقانه لذت ببرید. حتی زمانی که او در کنار شما نیست!

ممکن است عشق هرگز توضیح داده نشود. اما شما می توانید عمیق ترین احساسات خود را با دانلود آهنگ های زنگ رایگان با نرم افزار Romantic Ringtones بیان کنید. زنگ های عاشقانه بیش از کلمات خواهند گفت.

آهنگ های عاشقانه هندی را به عنوان زنگ های اطلاع رسانی و آهنگ های زنگ، زنگ های متن تنظیم کنید. یا یک صدا یا زنگ هشدار را تنظیم و با موسیقی عاشقانه از خواب بیدار شوید.

اجازه دهید هر روز با زنگ های رایگان روز ولنتاین باشد. هر زمان که با او هستید می توانید فضایی عاشقانه ایجاد کنید. و با پخش آهنگ ها او را غافلگیر نمایید. و اجازه دهید عشق به زندگیتان وارد شود.

ویژگی های کلیدی‌ :

  • تنظیم به عنوان صدای زنگ
  • تنظیم به عنوان زنگ تماس
  • تنظیم به عنوان اس ام اس / اطلاع رسانی
  • تنظیم به عنوان زنگ هشدار
  • تنظیم یادآوری

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 291 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center