• مخابرات کرمانشاه

Room Arranger

نرم افزار طراحی چیدمان دکوراسیون یا Room Arranger یک نرم افزار سه بعدی، آپارتمانی و طراحی کف با یک رابط کاربری بسیار ساده می باشد. زمان که تنظیمات ابتدایی این نرم افزار را یاد بگیرید متوانید هرچه که در ذهنتان هست را به راحتی به تصویر بکشید و با استفاده از قسمت Library وسیع این نرم افزار می توانید هر اسباب و اثاثیه ای که در نظر دارید در طرح خود به کار ببرید.

نرم افزار Room Arranger پروژه های شما را به صورت سه بعدی با استفاده از نسخه استاندارد VRML به شما نشان می دهد و شما می توانید با استفاده از این قابلیت طرح های خود را از تمام زوایای مورد نیاز مشاهده و تغییرات لازم را اعمال نمایید.

شخصی سازی نرم افزار  Room Arranger : هرکسی به چیز متفاوتی نیاز دارد و هر وسیله ای برای افرادی مورد نیاز و ضروری است. خود نرم افزار نمی تواند تمامس اشیا را در خود جای دهد اما شما میتوانید با استفاده از نرم افزار هر وسیله ای که مد نظرتان هست را ساخته و وارد طرح خود کنید. حتی می توانید شی ساخته شده توسط خودتان را در قسمت آنلاین Library  نرم افزار قرار داده تا دیگران نیز از آن استفاده کنند و یا خودتان به این قسم بروید از ساخته دیگران برای پروژه خودتان استفاده کنید.

این نرم افزار تنها برای خانه طراحی نشده است و از آن می توانید در طراحی  محیط های دیگر همچون معماری باغ ها، طراحی سایت، مجتمع سازی و بسیاری مناطق دیگر استفاده کنید.

قابلیت های کلیدی موجود در نرم افزار Room Arranger :

  • طراحی قسمت هایی از اتاق و آپارتمان و یا کل خانه
  • شامل مجموعه ای از اشیا استاندارد و امکان درج دقیق ابعاد اشیا
  • نشان دادن پروژه ها به صورت ۳ بعدی
  • اندازه گیری فواصل در پروژه ها
  • پشتیبانی از زبان های مختلف

مشخصات

دانـــــلود

  • 73 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

upload center