• مخابرات کرمانشاه

Rosetta Stone

نرم افزار موبایل Rosetta Stone با نسخه ۴٫۱٫۱ به روز رسانی شد

نرم افزار موبایل آموزش زبان Rosetta Stone به شما اجازه می دهد در هر زمان و در هر نقطه به صورت مستقیم یک زبان را از طریق دروس گام به گام و جامع یاد بگیرید. این دروس مهارت های جدید را به روشی معرفی می کنند که توانایی یادگیری زبان طبیعی مغز شما را تحریک می کند. روش تدریس برنده جایزه ما، بیش از بیست سال مورد اعتماد میلیون ها نفر در سراسر جهان از جمله مؤسسات آموزشی و مشتریان شرکتی بوده است. صحبت کنید. مهارت های مکالمه ی مفید و عملی را براساس رویداد ها و سناریوهای روزمره توسعه دهید.

مزایا :

  • با نرم افزار موبایل آموزش زبان Rosetta Stone درست مانند یک گوینده محلی صحبت کنید. تکنولوژی تشخیص گفتار به تلفظ شما گوش می دهد و به شما کمک می کند تا آن را اصلاح و اصیل تر صحبت کنید. با همگام سازی بین دستگاه های اندرویدی شما می توانید مهارت های خود را در هر دو گوشی و تبلت اندرویدی تمرین کنید.
  • در هر زمان یاد بگیرید. اینترنت ندارید؟ هیچ مشکلی نیست. برای استفاده به صورت آفلاین به منظور آموزش در حین حرکت درس ها را دانلود کنید. (برای شاگردان آموزش و پرورش و شرکت ها هنوز در دسترس نیست.)
  • این برنامه به شما کمک می کند تا زبان دوم خود را به همان روشی که اولی را آموختید یاد بگیرید. با یک روش همه جانبه ی بصری که استفاده از آن سرگرم کننده و مؤثر است.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 485 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center