• مخابرات کرمانشاه

اسکات و سید

 

فیلم اسکات و سید Scott and Sid 2018 یک فیلم درام خانوادگی انگلیسی جدید، نوشته و کارگردانی شده توسط اسکات الیوت و سید سادووسکی است. ستارگانی چون تام بلیت، ریچارد میسون، دیوید سامر، لیلا ویس، مگنی دانیلز، شارلوت میلچارد و ژولیت هاولند در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم اسکات و سید Scott and Sid 2018 از اولین برخورد آنها به عنوان نوجوانان در دبیرستان، اسکات و سید دوستان جذابی به نظر نمی رسند. اسکات خیال باف است که قصد دارد مسیر زندگی خود را تغییر دهد و به هر کسی که تلاش می کند او را متوقف کند بی اعتنا باشد. او یک نوجوان نگران کننده است : در پنجم دبیرستان تا سن پانزده سالگی، بیگانه از همسالان خود، کابوس های تکراری فلج کننده و بی علاقه نسبت به والدینش. سید، از سوی دیگر، چیزی بیش از اینکه دوست داشته شود، نمی خواهد. بدون اعتماد بنفس و در شرایط محیطی بی دست و پا و منزوی است. سابقه نامناسب و ضعیف سید باعث می شود نه دوستی داشته باشد و نه پولی برای تفریح و سرگرمی. سپس اسکات وارد شهر می شود، و کل جهان سید زیر و رو می شود، به طوری که این دو سفری را در تعقیب آرزوهایشان آغاز می کنند، برنامه ای شخصی که آنها مایلند با آن زندگی کنند. از طریق پشتکار و اعتماد، به اشتراک گذاری اسرار و آزمودن اعتقاد قلبی یکدیگر، اسکات و سید در یک ماجراجویی درگیر می شوند که آنها را از میان شک و تردید، محرومیت و روزهای سیاه در کوچه های متروک زادگاهشان به بیلبوردهای هالیوود هدایت می کند …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های درام هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: ۹ مارس ۲۰۱۸ (انگلستان)
کارگردانان: اسکات الیوت، سید سادووسکی
نویسندگان: اسکات الیوت، سید سادووسکی
موسیقی ساخته شده توسط: ایان آربر
فیلمبرداری: ویل هومفریس

مشخصات

دانـــــلود

  • 285 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

upload center