• مخابرات کرمانشاه

بازی هفت

بازی هفت : روزهای طولانی رفته Seven : The Days Long Gone برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، خشن، جهان باز، ماجراجویی و تک نفره است که توسط شرکت IMGN.PRO در دسامبر سال ۲۰۱۷ ارائه شده است.  واژه جهان باز در این بازی به این معنا است که نقشه این بازی به صورت بی پایانی طراحی شده و اینگونه نیست پس از رفتن در یک جهت به مدت طولانی نقشه تمام شود. این بازی به علت داشتن سبکی خشن محتوای نامناسب، برای افرا زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود.

در داستان این بازی آمده است که : داستان این بازی، در امپراطوری وترال روایت شده و دنیایی پس از آخرالزمان را به تصور می‌کشاند. شما به عنوان قهرمان اصلی این بازی، می‌توانید از روی دیواره‌ها بدوید و یا اینکه موانع مختلف را پشت سر بگذارید. دنیای اطراف شما، پر از تکنولوژی‌های ناشناخته و بسیار پیشرفته است که از آینده‌ای بسیار دور به دست آمده‌اند. سیستم اجرای کوهنوردی و بالا رفتن از ارتفاعات به شما کمک خواهد کرد تا به صورت افقی و عمومی در تمام نقاط این دنیایی ناشناس به مسیر خود ادامه دهید و به طور ازادانه و به راحتی از موانع مختلف بگذرید . در جزیره زندان Peh شما با داستان های عجیبی با موضوع توطئه , خیانت و کشف اکتشاف روبرو خواهید شد که در این جهان پر از تکنولوژی های مرموز و خرافات تاریک در انتظار شماست.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی هفت : روزهای طولانی رفته Seven :

  • در طول بازی ما نقش تریل را که یک دزد است بازی می کنید که در اثر اتفاقاتی از زندان Peh سردرآورده است.
  • نقشه بازی به صورت جهان باز بوده و شما می توانید با توجه به گرافیک بازی، به صورت عمودی و افقی در آن گردش کنید.
  • در طول بازی شما تنه می توانید به خودتان اعتماد کنید و توسط افراد بازی، شما خیانت خواهد شد.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 144 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center