• مخابرات کرمانشاه

Shadow Blade

 

در حال حاضر بازی موبایل Shadow Blade شامل بازی کامل و تبلیغات پشتیبانی شده است. مطالب جدید برای یک مجموعه ۶۰ سطحی اضافه شده است. پیشرفته برای MOGA!

کورو یک مرد جوان است که برای تبدیل شدن به سایه تیغه تلاش می کند. او باید آموزه های آخرین استاد نینجا باقی مانده را دنبال کند. شما او را از طریق سطوح چالش برانگیز، در اطراف تله های بی شمار، حرکت دزدانه دشمنان گذشته یا درست روی بدن مرده آن ها راهنمایی خواهید کرد.

شما باید سریع، یواشکی، از محیط خود آگاه باشید. شما باید یک نینجا باشید. بازی موبایل Shadow Blade یک بازی platformer اقدام سریع با کنترل های لمسی بصری برای دستگاه های اندروید است. این برنامه کنترل های بصری لمسی و آرایه ای از سلاح ها و سطوح چالش برانگیز را به طور برجسته نشان می دهد. تبدیل شدن به یک نینجا در نوک انگشتان شماست! شامل پشتیبانی از تبلت!

برای آخرین اطلاعات و اخبار بازی ما را دنبال کنید!

پذیرش بازی موبایل Shadow Blade با پایین ترین نمره حال حاضر ۷۰ از ۱۰۰ در Metacritic، تقریباً مثبت بوده است. در زمان نوشتن این، بازی نمره کل ۸۱ را در اختیار دارد (دوباره، از ۱۰۰). بازی موبایل تیغ شیطانی همچنین برگزیده سردبیر AppStore در هفته انتشار آن بود.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 1,077 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center